0531 981 01 90 Antika Alanlar Piyasa Üzerinde Nakit Alımı
Menü Kapat

0531 981 01 90 Şişli Antika Alanlar

ANTİKA EŞYA ALIMI
ŞİŞLİ ANTİKA ALANLAR,ŞİŞLİ ANTİKA EŞYA ALANLAR,ŞİŞLİ ANTİKA ALAN FİRMALAR

Şişli Antika Alanlar

 Geçmişi ve yaşanmışlıkları sevenler için Şişli antika alanlar arayışınızda hizmetinizdeyiz. Aklınıza gelen her türlü antikayı dükkanımızda bulabilirsiniz.

Şişli antika alanlar arayışında olan birçok kişi, antika ürünleri konusunda firmamıza güvenmektedir. Antika damgalı ürünler, yüzyılların yaşanmışlıklarını simgeleyen ev eşyaları, vintage kıyafetler ve oyuncaklar denildiğinde dükkanımızı ziyaret ederek birçok ürün satın alabilirsiniz.

Antikalarınızı değerinde satmak istediğiniz bir yer arıyorsanız yine doğru yerdesiniz demektir. Çünkü birçok farklı kategoride bulunan antikalarınızın değeri tespit edilerek teklif verilmekte, gerekirse mezatlarda alıcı bulması sağlanmaktadır. Çok değerli parçaları bile uzmanlarımız tarafından değerlendirilecek şekilde bize getirebilirsiniz. Her türlü antikanız değerinde alınır, beğendikleriniz değerinde satılır.

Tamamen bir deneyim işi olan antika ürünlerde sahte ve gerçek antikaların tespit edilmesi ve elinizdekilere değerinde fiyat verilmesi için çekinmeden bizi ziyaret edebilirsiniz.

Şişli’deki Antikalarınız Değerinde Alınır

Eğer büyük ev eşyalarınız ya da büyük dedelerden kalma ürünleriniz varsa ekibimiz size destek vererek taşıma konusunda yardımcı olacaktır. Nakde çevirmek istediğiniz her türlü antika ürünü değerinde alıyor ve size bedelinde satmanız için birçok fırsat sunuyoruz.

İstanbul’un en eski semtlerinden olan Feriköy antika pazarı gibi yerlerde satacağınız ürünler ya da müzayedelerde satılmaya değer tablolar, eşyalar antika değerleme uzmanlarımız tarafından tespit edilmektedir. Şişli antika alanlar arasında bulunan antika pazarlarında ya da müzayedelerde satılacak ürünlerin tespit edilmesi için firmamız her zaman hizmetinizde olacaktır.

Antikalari geçmişten günümüze hala değerini koruyan eşyalardır. Bunların arasında yer alan oyuncak, porselen yemek takımları, takılar, fermanlar, tablolar, ev eşyaları, masa örtüleri ve kıyafetler koleksiyonerlerin ilgisini çekmektedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Antika satmak istediğinizde bizi tercih ederseniz, gerçek antikaları ve sahtelerini birbirinden ayıran ekspertizlerimiz size yardımcı olur. Yani işini bilen ve mesleği zaten antika değerlemek olan uzmanlarla çalıştığımız için bize her zaman güvenebilirsiniz.

Antika eşyalarınızın gerçek değerinin farkında olmayabilirsiniz. Bunun için bize güvenerek, belki de çöpe atmayı düşündüğünüz ürünlerin çok değerli olduklarını öğrenebilirsiniz. Yılların tecrübesiyle yorulmuş olan elemanlarımız ve alıcı potansiyeli yüksek olan portföyümüzle size en iyi müşteriyi de buluruz.

Evinizde kullanmak istediğiniz değerli antikalar arıyorsanız, yine işin uzmanı olan ekibimiz sizin için en uygun ürünü bulacak, nadir ve özel parçaları beğeninize sunacaktır.

 Antika Satarken Güveni Tercih Edin

Çoğu zaman değerinin çok çok altında verdiğiniz antikalar, size bir servet kaybettirmiş olabilir. Piyasa koşullarını bilmeyen ya da sizden yararlanmak isteyen fırsatçılarla karşılaşırsanız çok değerli ürünleri kaybetmiş olursunuz. Bu yüzden güvenilir bir antikacıyla çalışmanız son derece önemlidir.

Antika ihtiyaçlarınızın karşılanması için hizmetinizde olan firmamız, güvenilir alışveriş deneyimini yaşamanız için orijinal ürünleri hizmetinize sunmaktadır. Uygun fiyatlar, pratik ödeme koşulları söz konusu olduğunda her zaman Şişli antika alanlar arasında tanınan firmamıza güvenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir