5 Şubat 2019 Yazarı ufks77 0

Antika Alanlar İstanbul Dükkanları

Antika eşya satıcam eski eşya satmak antika alan satan yerler antika kimler alır istanbul antikacı firmaları antika alan dükkanlar

Antika Alanlar İstanbul Dükkanları

Antika eşya satıcam eski eşya satmak antika alan satan yerler antika kimler alır istanbul antikacı firmaları antika alan dükkanlar
“Neyim var?”
“Bu eser ne kadar eder?”
“Antika Nasıl satabilirim ve kime güvenebilirim?”
Yukarıda, her gün Antika sanatlarıyla ilgili bireyler tarafından , her gün e-posta, telefon veya şahsen sorduğumuz bazı genel sorular yer almaktadır . Aslında, bizim işimiz “Antika Alanlar” adlı TV şovu gibidir. Her gün insanlar bize edindikleri bir şeyle ilgili tarihi ve bugünün pazarında neye değer olduğunu öğrenmeye geliyorlar.

Antika Alanlar İstanbul

Antika Alanlar, yalnızca öğenizi veya koleksiyonunuzu değerlendirmekle kalmayacağız – sizi hem nakit hem de konsinye teklifi yapmaya hazırız .
İster tek bir sanat eseri, ister eseri, ister bir mülk aracılığıyla miras alan veya kendi çabanızla edindiğiniz eserlerinizin tamamı olsun, sizi galerimizden satın alma teklifleri hakkında bilgi almaya davet ediyoruz. Yerli osmanlı sanatlarını satın alma ve / veya satma konusunda onlara yardım ederken mülkler, yönetilen güvenler ve bireylerle sürekli iletişim halindeyiz.

İstanbul Antika Alanlar Firmaları

Herkese adil ve dürüst görüş ve teklifler vermeye kararlıyız. Alanında 15 yılı aşkın uzmanlığa sahip olan işletme ve aile ismimiz en seçici satıcılar ve koleksiyonerler tarafından güvenilmektedir. Antika alan yerler ve son derece aktif satıcıları olarak, sanat ve / veya mülk koleksiyonunuzun etik, nazik ve profesyonel bir şekilde ele alınması garanti edilir.