0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.
Menü Kapat

Beykoz İkinci El Kitap Alanlar Eski Kitaplarınızı Satabilirsiniz

Beykoz Yerel Kitapçılar ve Kitap Satın Alma Pazarları

Kitaplarınızı paketleyip postalamakla uğraşmak istemiyorsanız,Beykoz kitap alanlar dükkanına eski kitaplarınızı onları yerel kullanılmış bir kitapçıya götürün; Onları bir çocuk konsinye satışına koymak; veya onları Facebook Marketplace üzerinden satmayı deneyin. Kitaplarınız yakın zamanda ve arzu edilir olduğu sürece, zaman ayırmaya değecek kadar kazanmaya devam etmeleri gerekir.

Diğer kanallardan satamayacağınız kitaplardan kurtulmak için Beykoz İkinci El Kitap satışı yapın; onları bir tasarruf mağazasına bağışla; ya da onları bir böylece topluluğunuzdaki diğer insanlar onlardan zevk alabilir. Eminim evinizde yer kaplamalarını sağlamak.

İlk Kez Kitap Satıcıları için İpuçları

Bir satıcının size sunduğu miktarın tamamını almak istiyorsanız, yapmanız gereken birkaç şey var:

  • Kitabın durumu hakkında dürüst olun. Hasar görmüş köşeler veya eksik sayfalar varsa, söyleyin. Birisi kitabın büyük bölümlerini yazmış veya onun üzerine yazmışsa, bunu bilinmesini sağlayın. Kitabın kalan izleri varsa (yayıncıya geri gönderildiklerine dair bir gösterge), bundan da bahsedin. Şartlara uymak size daha fazla para kazandırmaz. Alıcı kitabınızı aldığında ve eksik bulduğunda teklifini düşürebilir ve kitabınızı tamamen reddedebilir.
  • Kitaplarınızı dikkatlice paketleyin. Bir kitabı gönderdiğinizde mükemmel durumda olsaydı, ancak adil duruma geldi ise, size adil defter oranı ödenir. Kitabı oraya tek parça halinde almaktan sen sorumlusun, bu yüzden onları iyi sarmak için zaman ayır.
  • Kitaplarını göndermek için para ödemeyin. Kitap alıcıları, nakliye masrafları için sekmeyi almayı teklif etmelidir.

Dergilerinizi Alacak Yerler Beykoz Eski Kitap Alanlar

Temizlemek için çok fazla dergi var mı? Onları bir sonraki bahçe satışında satabilir veya bir huzurevine veya sanat öğretmenine bağışlamayı düşünün. Artık geçersiz olan bir derginin kopyaları varsa, bunları küçük bir kâr için eBay’de satabilirsiniz. Aksi takdirde, onları geri dönüştürün ve evinizdeki fazladan alanın tadını çıkarın.

Kitap satan

 

 

Kitap satmak için kullandınız ve onlar için en yüksek doları mı almak istiyorsunuz?Beykoz İkinci El Kitap Alanlar ve size 50’den fazla çevrimiçi kitap alıcının onlar için ne kadar ödemek istediğini gösterecektir .Tasarruf mağazalarını, bahçe satışlarını ve mülk satışlarını kârlı bir şekilde satabileceğiniz kitaplar için kontrol etmek istiyorsanız kullanışlıdır. Belirli bir kitabın şu anda ne için sattığını görmek için ISBN numarasını taramanız yeterlidir; satın alabileceğiniz fiyattan daha fazla ise, onu alın ve yeniden satmak. Genellikle yeniden satma biraz kumar oynar, ancak kitaplarla birlikte olması gerekmez. Bu uygulamayı kullanırsanız, para yatırmadan önce ne kadar para kazanacağınızı tam olarak bilirsiniz.

0531 981 01 90 eski beykoz ikinci el kitap kimler alır,
beykoz ikinci el kitap alan dükkanlar 0532 335 75 06, eski klasik eşya kitap
satmak,evden beykoz ikinci el kitap alan yerler,örnek  antika klasik eşya
alımı yapan firmalar,0532 335 75 06beykoz ikinci el kitap satıcam,
beykoz ikinci el kitap alımı,beykoz ikinci el kitap dükkanları,
beykoz ikinci el kitap alanlar,0531 981 01 90 klasik eşya alan,klasik eşya klasik eşya klasik eşya
antika alanlar,antika alan yer,beykoz ikinci el kitap alan,antika,
alanlar,beykoz ikinci el kitap satmak,antika alımı satımı,alan yerler,beykoz ikinci el kitap alımı,
beykoz ikinci el kitap satıcam 0532 335 75 06,akmar pasajı,akmar pasajı alanlar,aslıhan pasajı
Beykoz Kitap Alanlar Aldığımız Mahalleler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button