Menü Kapat

Gaziosmanpaşa Antika Eşya Alanlar Tıkla

Antika Satmak

Gaziosmanpaşa Antika Eşya Alanlar Tıkla

Antika Eşya Alım Satım Hizmetleri Gaziosmanpaşa

Gaziosmanpaşa Antika Eşyacı

0532 335 75 06
0531 981 01 90
Gaziosmanpaşa bölgesinde antika hizmeti sunan firmamız sektörde öncü eski eşya alımı yapmaktayız.
Doğru yeri bulmak için Gaziosmanpaşa antika eşya alanlar arayışınıza etkili yanıt vermekteyiz. Güvenli değerlendirme ile ederinde antikalar alıyor ve satıyoruz.

Antika Eşya Alım Satım Hizmetleri Gaziosmanpaşa

Kenar ve ayak kısımları özel işlemeli antika koltuk ve mobilyalar, değerinde alınıp satılmaktadır. Gaziosmanpaşa antikacı dükkanları arayanlar için orijinal ve dayanıklı malzemeden mobilya alımı yapmaktayız. Evinizde kullandığınız ya da uzun süredir beklettiğiniz mobilyaları artık değerinde elden çıkarmak istiyorsanız, Gaziosmanpaşa antika alım yapan firmamıza başvuru yapabilirsiniz.
Antika mobilyalar sadece koltukla sınırlı değildir. Vitrinler, türlü dolaplar da bu kapsama sokulabilir. Örneğin yatak başları buna örnek gösterilebilir. Özel işlemeli ayakları ve üst kısmı olan antika mobilyalar, varaklı işlemesi olanlar veya sade tasarımlar satılmakta, başkalarından alınmaktadır.
Vitrin ve mobilyalarda antika özellikleri ne kadar eski bir ürün olduğuyla alakalıdır. Günümüze gelene kadar yıpranmış ve çok zarar görmüşse bu halde değeri düşebilir. Orijinalliğini kaybetmemesi için mobilya ve benzeri antika ürünlerin parça değişiminin olmaması önemlidir. Ayrıca kendi ana malzemesine zarar verecek boya veya başka işlemlerden geçmemelidir.

Gaziosmanpaşa Antika Eşyacı

Gümüş malzemeler görsel olarak sağladığı tatmin ve kullanım avantajlarıyla farklı ürünlerdir. Gaziosmanpaşa antika eşyacı arayan kişi ve kurumlar için tüm antika malzemeleri değerinde alıyoruz. Gümüş tepsiler en yaygın antika malzemeler arasındadır. Ayrıca türlü şekerlik gibi ürünleri de antika kapsamında değerlendirmek mümkündür.
*Gaziosmanpaşa Antika Eşya Dükkanı
*Gaziosmanpaşa Antika Vericem Eskici
*Gaziosmanpaşa Komple Ev Eşyası Alan Yer
*Gaziosmanpaşa Antikacı

Posted in Gaziosmanpaşa Antika Alanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
WhatsApp Destek