0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Kadıköy Antika Bakır Alanlar

Kadıköy Antika Bakır Alanlar

Kadıköy’de antika alan yer arıyorsanız, uzun yıllardan bu yana tecrübeli firmamız başvuru yapabilirsiniz.

Antika Bakır Tabak Tepsi İbrikler

Kadıköy antika bakır alan yerler içerisinde İstanbul’da fark yaratan bir firmayız. Uzman görüşü doğrultusunda antikalarınızın doğru değerini bularak hizmetler veriyoruz.  En az 50 yıllık bakır tepsiler, güğümler, kazanlar, tabaklar, ibrikler firmamız tarafından alınmaktadır. Sadece bu gibi mutfak malzemelerinde değil, daha birçok çeşitte taleplerinizi karşılamaktayız.İşlemeli ürünlerden oluşan bakırları da değerinde almaktayız.

Geçmişte Antika Bakırlar

Antika bakırlar, geçmişten günümüze birçok alanda kullanılmıştır. Günümüzde de birçok malzemede bakır kullanılmakta ve hem sağlıklı hem de avantajlı sonuçlar alınmaktadır. Geleneksel ürünlere ait gibi görünse de bakır malzemeden üretilen eşyalar eski dönemlerde hayatın büyük bölümlerinde bulunmaktaydı ve göze de aşina olunan bir üründü. Günümüzde elbette daha az şekilde karşılaşmak mümkün, ancak yıllandıkça değer kazanan bakır için antika olarak piyasa devam ediyor.Kadıköy antika bakır alanlararayışınıza da bu açıdan ideal şekilde karşılık veriyoruz. Gümüşten sonra en değerli madde olan bakır malzemeler, 50 ve yukarısında seneden bu yana varsa siz de firmamıza gelebilir ve alım için talep gönderebilirsiniz.

Antika Bakır Fiyatları

Sadece yıl sayısı değil aynı zamanda ürünlerin özellikleri de antika fiyatlandırması yapılırken önemlidir.Kadıköy antika bakır alan yerlerarıyorsanız, firmamıza ne zaman isterseniz başvuru yapabilirsiniz.

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button