0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Kadıköy Eski Kitap Alım Satım Antika Kitap
Kadıköy Antika Kitaplar Alırız
Osmanlı kitap eski plak antika osmanlı objeler antika eşya alanlar Kadıköy antika ikinci el kitap alanlar dükkanımzda
Kadıköy Nadir kitapların nerede satılacağını mı merak ediyorsunuz? Bize bir şans ver! Nadir,Kadıköy eski veya antika kitabınız için sunduklarımıza şaşırmış olabilirsiniz. Kadıköy nadir kitap alıcınız olarak, 24-48 saat içinde kitabınızın ne kadar değerli olduğunu öğrenmenize yardımcı olacak hızlı bir çevrimiçi gönderme işlemiyle antika kitaplarınızı kolayca satmanıza yardımcı oluyoruz.

19. yüzyıldan ve daha eskiden kalma nadir veya antika kitaplar ve efemeraların yanı sıra modern ilk basımlar, ince ciltli 2.el kitaplar ve Kadıköy antika efemeralarla ilgileniyoruz.

Gayrimenkul satışlarına veya tasfiyelerine mi katılmışsınız? Site kütüphanelerinde ve özel koleksiyonlarda bulunan Kadıköy antika kitapların satışı için tavsiye ve önerilerde bulunuyoruz .

Satmak istediğiniz antika bir kitabınız var mı?Kadıköy Kitaplarınızın değerini bulmak için Anında Değerlendirici aracımızı kullanmayı deneyin …. eğer satın almak ve saçma müzayede evi ücretlerinden kaçınmak istiyorsak.

Kadıköy antika,plak,kitap,halı,el yazması,obje,porselen,kartpostal,antika porselen,yağlı boya tablo ikinci el long plak alanlar osmanlı kama kılıç hançer eski 45 lik plak satımı antika saat duvar saati alan yerler,

Kadıköy antika ikinci el kitap satarsanız osmanlı kitap almaktayız.

İkinci el kitap alan yerler dükkanımız Kadıköy sahaf firması olarak hizmet vermektedir.Sahaf kitabevi Kadıköy de antika kitap almak satmak hizmetleri antika alan dükkanımız ikinci el kitaplarınızı almaktadır.Osmalı kitap alan firma olamla beraberinde antika alan  dükkanlar Kadıköy hizmeti gün geçdikce artmaktadır.

Kadıköy Hizmet Verdiğimiz Mahalleler
19 Mayıs mah.
Acıbadem
Bostancı
Caddebostan
Caferağa
Dumlupınar
Eğitim mah.
Erenköy
Fenerbahçe
Feneryolu
Fikirtepe
Göztepe
Hasanpaşa
Koşuyolu
Kozyatağı
Merdivenköy
Osmanağa
Rasimpaşa
Sahrayıcedid
Suadiye
Zühtüpaşa

 Nadir ve değerli bir kitap olduğunu düşünebilirsiniz, ancak değerini nerede bulacağınızı bilmiyor musunuz? Kadıköy de Antika eski Bir kitabın yaklaşık değerini bulmada çok basit bir yöntem,

Kadıköy ikinci el kitap yeni, kullanılmış, nadir ve baskısı tükenmiş kitaplar için online bir pazardır ve dünya çapındaki kitap satıcıları tarafından satılan milyonlarca insan bulunmaktadır. Koleksiyoner ve kitapçıların yer aldığı iyi bilinen bir kitap olan sitemiz, eski bir kitabın kabaca bir değerini keşfetmek için mükemmel bir kaynaktır.

Kadıköy antika alanlar dükkanımızda hizmet verdiğimiz mahalleler antika plak kitap eski osmanlı dönem belge osmanlı yazılı gazete eski varaklı mobilya antika klasik takımlar alırız.Kadıköy antikacılar çarşısı antika alımı satımı dükkanımızdan antika çarşısından yapılmaktadır.Kadıköy antika kuranı kerim alan yerler,Kadıköy antika saat alanlar,Kadıköy antika osmanlı kadranlı saat alanlar,Kadıköy antika halı satmak bünyan hereke ipek halı alan dükkan Kadıköy antikacılar her zaman sizlerin yanızda hizmet vermektedir.

Kadıköy Antika İle İlgili Haberler

Kadıköy İkinci el Kitap Değerlerini Etkileyen Temel Faktörler

  • Durum çok önemlidir ve değeri büyük ölçüde etkiler. Parçalanmış bir dövülmüş eski kitabın değeri çok az olacak.
  • İlk basımlar kitap koleksiyonerleri tarafından aranır ve ilk basım genellikle daha sonraki baskılardan daha değerlidir. Yazarın imzaladığı ilk baskı daha da değerli olacaktır.
  • Kıtlık değeri etkiler.
  • 20. yüzyıldan itibaren yayınlanan ciltli kitaplar için, bir toz ceketi bulunması ve durumu da büyük ölçüde değeri etkiliyor.
  • Nadir kitap satıcıları tarafından kullanılan terimlerin bazılarını anlamakta zorluk çekiyorsanız, kullanılmış kitap koşulları ve kitap boyutları için bir rehber içeren sözlüğümüze de bakın.İlk basım imzalı kitap alanlar,eski imzalı kitap alan yerler antika osmanlı el yazma kitap alanlar.

Kitabınızın değerinin ne olduğunu bilin

Nadir kitabınızı en iyi fiyata en iyi şekilde satma yolunda atılacak ilk adım, neye sahip olduğunuzu bilmek. Bilgi güçtür ve kitabınızın değerinin ne olduğunu bildiğinizde, potansiyel alıcıların iyi teklifler verip vermediğini bilirsiniz. Kitabınızın değerinin ne olduğunu bulmak için kendi araştırmanızı yaparak başlayın; daha sonra, sonucunuzu doğrulamak için kitabınızı bir değerlendiriciye götürmeyi düşünebilirsiniz. Kitap değerleri aşağıdaki ölçütlere göre belirlenir:

Nadirlik ve talep – Bir kitabın eski olması, nadir olduğu anlamına gelmez ve nadir olduğu için yüksek talep olduğu anlamına gelmez.

Önem – Bilim ve edebiyatta iyi bilinen eserler, daha az bilinen hacimlerden daha yüksek fiyatları emreder.

Kadıköy Nadir ve pahalı kitabınızı nereden satabilirsiniz?

Kitabınızın değerinin ne olduğu bilgisiyle donanmış, fiyatınızı belirleyebilir ve mevcut en yüksek teklifi bulabileceksiniz. Nadir kitabınızı satabileceğiniz üç ana yol vardır: kitapçılara, müzayede evlerine ve özel koleksiyonculara.

Kadıköy Kitapçılara nadir kitap satmak

Nadir kitabınızı bir kitapçıya satabilirsiniz, ancak kitapçıların bir işletmeyi işlettiğini ve giderlerini karşılamanın yanı sıra kitabınızı yeniden satmanın bir karı kazanması gerektiğini unutmayın. Bu, bir kitapçının büyük olasılıkla kitabınızın gerçek “perakende” değerinin yalnızca yüzde 40 ila 50’sini sunacağı anlamına geliyor. Pek çok kitapçı da değerleyicidir; Kadıköy de kitabınızı asla değerlendiren kişiye satmazsınız. Etik kitapçılar böyle bir çıkar çatışmasına izin vermeyeceklerdir.

Kadıköy Müzayede evlerinden nadir kitap satmak

Müzayede evleri, nadir bulunan pek çok kitap için popüler satış yerleridir. İyi bir müzayede evi, nadir bulunan kitabınızı nasıl doğru şekilde pazarlayacağınızı ve en uygun teklifi verenleri nasıl çekeceğinizi bilir. Bazı durumlarda, bir açık artırma evi, kitabınız için kendi başınıza alabileceğiniz fiyattan daha yüksek bir fiyat talep edebilir; Ancak, açık artırma evleri de yüzde 0 ila 25 arasında değişen yüksek komisyonlar talep ediyorlar. Bazı açık artırma evlerinde büyük liste ücretleri olabilir. Ücretler her zaman pazarlığa açıktır ve verilen bir müzayede, büyük bir harç alması beklenen bir öğeyi ihale etmek için komisyon oranlarını düşürmeyi düşünebilir. Komisyon ödedikten sonra, nadir bulunan kitabınızı özel koleksiyonerlere satmanızdan daha fazlasını yapabilirsiniz veya olmayabilir.

Özel koleksiyonerlere nadir kitap satmak

Nadir kitaplarınızı özel koleksiyonerlere satarken, nihai satış fiyatı üzerinde en fazla kontrole sahip olursunuz. Ayrıca, özel koleksiyoncuları bir açık artırma evinden geçmeden bir “ihale savaşına” dahil edebilir, böylece komisyonu paylaşmadan mümkün olan en yüksek fiyatı emredebilirsiniz. Belirlenmiş bir fiyatınız varsa, kitabınızı koleksiyonerlerin göreceği yeri listeleyin; Eğer fiyatınız uygunsa ve kitabınız talep ediliyorsa, onu satmakta zorlanmamalısınız. Kadıköy kitap satış noktaları, nadir bulunan kitaplarınızı satmak için en uygun kaynakları sağlar.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button