0531 981 01 90 Antika Alanlar Piyasa Üzerinde Nakit Alımı
Menü Kapat

Komple Antika Eşya Alanlar

Geçmişten günümüze kadar gelmiş olan antika eşyalar için yapılan satın alma işlemleriyle antika severlere sunulması sağlanmaktadır.
Vazo, saat, madeni para, mobilya, camlar, minyatür, halı gibi birbirinden farklı eşyalar için komple antika eşya alanlar olarak eşyalarına değeri üzerinden satın alınmasını sağlamaktayız. Tarihin izlerini taşımakta olan her türlü eşyanın antika değeri bulunmaktadır. Bu nedenle elinden çıkartmak isteyenler için yapılan satın alma işlemleriyle eserlerin değerine satın alınmasını sağlamaktayız.
Eski dönemlerde hazırlanmış olan birbirinden farklı eşyalar antika değerine sahip olması durumunda uzmanlar tarafından yapılacak olan incelemeler ile değerine alınarak antika severlere sunulmaktadır. En iyi fiyat seçeneği üzerinden hizmet almak isteyenler antika eşya alanlar olarak yapmış olduğumuz çalışmalardan yararlanabilirler. Farklı ayrıntılara dikkat edilerek yapılacak değerlendirmeler sonucunda en iyi fiyatlar belirlenmektedir. Kullanmadığınız mobilya veya aksesuarların antika değeri olması halinde sahip olduğu değer artmaktadır. Bu nedenle yapılacak olan satın alma işlemleri sırasında özellikle yapılan incelemelerde değerinin belirlenmesi için farklı ayrıntılara dikkat edilmektedir.
Antika Eşya Alım Satım
Günümüzde antika eşyalara olan ilgi nedeniyle dekorasyonda kullanılması amacıyla tercih edilmesi söz konusu olabilir. Antika eşyalar oldukça fazladır. Bu nedenle pek çok farklı alanda kullanımı söz konusu olmaktadır. Antikaya karşı ilgisi olanlar için antika eşya alan yerler olarak yapmış olduğumuz çalışmalar ile taleplerinizi karşılayarak değeri üzerinden satın alınmasını sağlamaktayız.

İstanbul Antika Eşya Aldığımız Bölgeler

Kartal
Maltepe
Pendik
Sancaktepe
Sultanbeyli
Şile
Tuzla
Ümraniye
Üsküdar
Arnavutköy
Avcılar
Bağcılar
Bahçelievler
Bakırköy
Başakşehir
Bayrampaşa
Beşiktaş
Beylikdüzü
Beyoğlu
Büyükçekmece
Çatalca
Esenler
Esenyurt
Eyüp
Fatih
Gaziosmanpaşa
Güngören
Kâğıthane
Küçükçekmece
Sarıyer
Silivri
Sultangazi
Şişli
Zeytinburnu