0531 981 01 90 Antika Alanlar Piyasa Üzerinde Nakit Alımı
Menü Kapat

Pendik Antika Dürbün Tüfek Alanlar

Pendik Antika Dürbün Alanlar

Antika eşyası olanlar için antika alım satım hizmeti ile bu alandaki taleplerinizi tamamen profesyonel şekilde karşılamaktayız.

Uzak mesafelere daha yakın şekilde inceleyebilmek adına kullanılmakta olan dürbünler için Pendik antika dürbün alanlar olarak yapmış olduğumuz satın alma işlemleri ile özellikle eski dürbünlerinizi satın almaktayız. Eski zamanlarda özellikle mesafelerin uzak olması durumunda inceleme yapılması için kullanılan dürbünler günümüzde antika değerine sahip olması halinde koleksiyoncuların ilgisini çekmektedir.

Savaş döneminde kullanılmış olan tabancalar sahip olduğu değer sayesinde Pendik antika tabanca alanlar için özellikle yapmış olduğumuz satın alma işlemlerinde tercih edebileceğimiz parçalar arasında yer almaktadır. Elinizde bu tarz parçaların bulunması halinde mağazamız ile yapacağınız görüşmeler doğrultusunda taleplerinizi ileterek hizmet alabilirsiniz. Uzman ekibimiz taleplerinize uygun şekilde gerçekleştirmiş olduğu incelemeler doğrultusunda değerine uygun fiyat belirleyerek satın alma işlemini en iyi fiyat garantisi ile yapmaktadır.

Antika Tüfek Alanlar

Eski dönemlere ait olması nedeniyle antika değerine sahip olan tüfekler özellikle dekorasyonda yer verilmek amacıyla antika severlerin büyük ilgisini görmektedir. Bu nedenle Pendik antika tüfek alanlar olarak yapmış olduğumuz satın alma işlemleri ile birbirinden farklı modelleri bir araya getirmekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz her durumda elinizdeki bu tarz eşyaları satışa sunmak için mağazamızı tercih edebilirsiniz. Mağazamız içerisinde aradığınız birbirinden farklı ürün seçeneklerine de ulaşım sağlayabilirsiniz. Ödemeler ürünün teslimi sırasında nakit olarak yapılmaktadır.