0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Adalar Gümüş Alanlar

Sahip olduğunuz gümüş eşyaları nakde çevirmek istiyorsanız Adalar gümüş alan yerler arasından bizleri tercih ederek karlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Hangi Eşyalar Alınıyor?

Sahip olduğunuz tüm gümüş eşyalar değeri karşılığında firmamızca alınır. Fikir oluşturması açısından sayacak olursak gümüş çatal kaşıklar, yüzükler, vazolar, kâseler, kolyeler ve aklınıza gelen diğer tüm gümüş eşyalar değerinden alınabilir.

Eşyaların Değeri Nasıl Belirleniyor?

Gümüş eşyaların değeri ancak uzmanları tarafından belirlenebilir. Eğer bu konuda tecrübeli değilseniz aldatılmamak adına güvenilir bir yer tercih etmelisiniz. Adalar gümüş alanlar arasında firmamız son derece güvenilir olduğu için herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı da ifade etmek isteriz. Alanında uzman eksperlerin çalıştığı firmamız bugüne kadar birçok müşterimize kaliteli ve güvenilir hizmet ulaştırmıştır.

Antika Eşyalarınız Alınır

Paraya çevirmek istediğiniz eşyaların yeni olmasına olmasına da gerek yoktur. Zira Adalar antika gümüş alanlar arasında yer alan firmamız antika olan gümüş eşyalara da önem vermektedir. Eşyalarınız tam olarak değerinde alınıp sizin zarara uğramanızın da önüne geçilir.

Tuğralı Gümüş Alımı

Son zamanlarda tuğralı gümüş kullanımı da giderek artmıştır. Bu nedenle Adalar tuğralı gümüş alanlar konusunda araştırma yapanların sayısı da arttı. Firmamız bu konuda da sizlere yardımcı olmakta ve gümüş tuğra yüzükleri değerinden almaktadır. Böylelikle nakit ihtiyacınızı karşılamak için dükkan dükkan gezmenize de gerek kalmayacak ve anında nakde kavuşacaksınız.

Burgazada • Büyükada • Heybeliada • Kınalıada


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button