Ataşehir Antika Eşya Alan Yerler

 

Ataşehir Antika Eşya Alım Satım

Antikalar yılara meydan okuyarak gönümüze kadar gelmiş eşyalardır. Eğer elinizde antika olduğunu düşündüğünüz bir ürün var ve satmayı planlıyorsanız doğru yerdesiniz. Antika satışında satıcıların en büyük korkusu ellerindeki ürünü değerinden çok düşüğe satmaktır. Çünkü ciddi bir birikimi ve deneyimi olmayan kişilerin bu alanda kandırılmaları muhtemeldir.

Ancak Ataşehir antika alan yerler arasında firmamız sizlere profesyonel antika ekspertiz desteği sağlamaktadır. Böylece eşyanızın tam değerinde satılmasını sağlayabilirsiniz. Kimi zaman antika olduğunu düşündüğünüz ürünün antika olmadığını öğrenebilir ya da evinizin bir köşesinde unutulmuş bir parça ile servet elde edebilirsiniz.

Ataşehir Antika Ekspertizi

Ataşehir antikacı olarak çok geniş bir ürün yelpazesinde alışveriş yapıyoruz. Evlerinizin bir köşesinde duran, unutulmuş, yüzüne bakmadığınız eşyalarınız icabında birer antika olabilir. Bunun belirleyecek en doğru kişi, antika ekspertizidir. Firmamız alanında deneyimli, bilgi sahibi ve uzman ekspertizlerden oluşuyor.

Uzman Ataşehir Antika Alan Yerler

Ataşehir antika alanlar arasında uzman ve tecrübeli bir firmayız. Aklınıza takılan bütün eşyalarınızın antika değerinin tespiti konusunda bizden destek alabilirsiniz. Saat, halı, lamba, gramofon, müzik aleti, para, tabak, mobilya, çanak tabak gibi uzun bir liste oluşturabilir, bunların antika değeri olduğunu belirtebiliriz.

Daha sonra pişman olmamak için imkânlarımızdan istifade edebilir, antika olduğunu düşündüğünüz eşyalarınız için en doğru fiyatlandırmayı yaparak nakit karşılığı satın almamızı sağlayabilirsiniz.

Minyatür Eşya Alanlar Parfüm Şişesi Alanlar Tuğralı Gümüş Yatağan Alanlar.

Telkari Gümüş Obje Alanlar Tablo Alan Yerler Bronz El Oyma Yazı Masası Alanlar.

Obje Süs Eşyaları Alan Yerler Osmanlıca El Yazması Kitap Alan Yerler.

Ahşap Dekopaj Hat Levha Alanlar, Eşyacılar Efemera Alan Yerler Orjinal Baskı Kuranı Kerim Alanlar.

Tombak Kılıç Alanlar, Koleksiyon Alanlar Hereke Halı Alan Yerler, Yemek Masası Alanlar.

Deco Bar Alanlar Gece Sürahisi Alan Yerler  Pirinç Havan Şamdan Alanlar.