Menü Kapat

Bize antika satmanız gerekirse çoğu zaman yerel bir satıcıyla iletişim kuracaksınız. Bu genellikle bir hata olabilir, satıcılar envanterlerinin uzun süre boyunca oturması muhtemel olduğu için genellikle çok düşük alımlar yaparlar.Hızlı alım ve satış yapıyoruz ve İstanbul geneli çeşitli antika eşyalarınızı satabilirsiniz.Araştırma yapmak için teknolojiyi kullanınız tablet yada bilgisayara Antika Alanlar yazarsanız bizi görebilirsiniz.Antika ürünlerinizi değelendirip satabilir, neye sahip olduğunuzu bilen ve sizi karanlıkta tutan bir satıcıdan alacağınızdan daha fazlasını satın alabilirsiniz. Şeffaf değerlendirme sürecimiz tam olarak neye sahip olduğunuzu ve neye değer olduğunu bilmenizi sağlar.

Antika Alanlar

Antikaların tam hizmet uzmanıyız her zaman satın almak istediğimiz birçok antika eşya alt türü vardır. MOBİLYA ALMAYIN VEYA TAVSİYE ETMEYİN İlkel, antika bebek savaş hatıraları veya diğer Askeri veya askeri gereçler, iç savaşla ilgili maddeler olarak kabul edilen eşyalar. Antika ve klasik kartpostallar, Antika teraziler, Teneke oyuncaklar, lito oyuncak satın alıyoruz. Ayrıca internet araştırma işaretleri ve özellikleri vb. İle tespit edebileceğimiz başka herhangi bir şeyle de ilgileniyoruz.

Dükkanımıza Antika satmanız gerekiyorsa, lütfen sol taraftaki kenar çubuğunda listelenen telefon numaramızdan veya bu sayfanın altındaki iletişim bağlantısından e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin. Ayrıca, bu sayfaya gömülü form aracılığıyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Endişelenmeyin, bilgileri ASLA duyurmayacağız ve birileri genellikle 1-8 saat arasında iletişim kuracak.

Call Now Button
WhatsApp Destek