0531 981 01 90 Antika Alanlar Piyasa Üzerinde Nakit Alımı
Menü Kapat
Arnavutköy Antika Alanlar

Bütün bölgelere hizmet vermekteyiz.Arnavutköy civarında eski kullanmadığınız değerli eşyalarınız var ise alabiliriz.

Nostaljik değeri bulunan eski eşyalarınıza bu adres üzerinden en iyi fiyat tekliflerini online olarak sunabiliyoruz.

Arnavutköy antika eşya alanlar olaraktasarımı ne olursa olsun tüm eşyalarınıza takibiz.Antika olduğu kesinleşen ürünleriniz nakit olarak satın alıyoruz. Sizde evinizin bir köşesinde saklı kalmış antika eşyalarınızı değerlendirmek isterseniz hemen bizleri arayabilirsiniz.

Elinizde bulunan tüm antika eserleri Arnavutköy antika eşya alan yerler olarak eksper eşliğinde inceliyor ve güncel fiyat teklifi veriyoruz. Hemen eşyalarınızı satmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.İlk olarak sizlerle telefon görüşmesi yapıyoruz. Ürün konusunda detaylı bilgi aldıktan sonra belli açılardan çekilen fotoğraflarını alıyoruz. Fotoğraflar üzerinden son durum hakkında bilgi alıyor ve eksperimizi adresinize gönderiyoruz.

Antika Eşya Alım Adresi

Evinize ulaşan uzmanlarımız eşya üzerinde gerekli incelemeyi taptıktan sonra tekliflerini sunar. Tekliflerimiz sizleri memnun edecek düzeydedir. Antika ürünlere fiyat verilirken tüm detaylar ele alınır. Antikaların kullanım alanı ve geçmişi de son derece önemlidir. Çok eski tarihi bulunan bu ürünlerin maddi değeri de aynı şekilde yüksektir.

Fiyat anlaşması yapıldıktan sonra sizleri ziyaret ediyoruz. Antika eşyalarınız küçük yapıda ise dilerseniz dükkanımıza getirebilirsiniz. Teslim sırasında ücreti nakit olarak ödüyoruz. Arnavutköy antika eşya alım satım konusunda en iyi fiyatları almak için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Antikacı adresimiz üzerinden maddi ve manevi değeri olan ürünlerimizi de antika severler ile bir araya getiriyoruz. Sitemizi kullanarak ürünlerimize hemen göz atabilirsiniz.

Antika eşya eski kitap plak ikinci el kitap alımı satımı tarafımızdan yapılmaktadır.Antika satıcam diyorsanız arayınız.

0531 981 01 90-0532 335 75 06

 

Call Now Button