Menü Kapat

Çatalca Antika Eşya Alan Yerler

Antika, yıllar üzerinden geçse dahi değerini yitirmeyen aksine daha fazla değerlenen eşya anlamına gelmektedir. Örneğin, eski model bir radyo veya çini vazo üzerinden yıllar geçtikçe daha değerli ve özel bir yapıya kavuşmaktadır. Bu nedenle firmamız gibi Çatalca antika eşya alan yerler çok önemli bir konumda bulunarak, ilçenin en önemli işletmelerinden birini oluşturmaktadır.

Firmamız evinizde bulunan ve uzun yıllardır kullanmadığınız ya da özellikle koleksiyon amacıyla sakladığınız eşyaları antika niteliğine göre en doğru değer ile satın almaktadır.

İlçe genelindeki her vatandaşın tam değerinde ve doğru bir satış gerçekleştirmesi için firmamız A’dan Z’ye onlarca farklı antika eşya türünde alım gerçekleştirmektedir.

Çatalca Antikacı Hizmetleri İle Satılabilecek Ürünler

Firmamız Çatalca antikacı işletmesi olarak yılların verdiği tecrübe ile birlikte antika eşyalarınız için eksper hizmetleri de sağlamaktadır.

Bu sayede alınan ürünler için en doğru fiyat belirlenir ve nitelikli bir sonuç sağlanır. Satımını gerçekleştirebileceğiniz ürünler arasında saat, mobilya, seramik, kilim, halı, el yazma kitaplar, eski kıyafetler, madalyalar, taş plak, dergi, kılıç ve radyo gibi eşyalar yer alır.

Çatalca Antika Alanlar Nasıl Ödeme Gerçekleştirir?

Firmamız gibi Çatalca antika alanlar arasında yer alan işletmeler değerleme işlemini gerçekleştirdikleri ürünler için ödeme işlemini ise peşin olarak sağlar.

Yani antika ürünler için işletmemizde veya yerinde keşif gerçekleştirildikten sonra ürün için net fiyat belirlenir ve alışveriş anlaşması sağlandığında ödeme peşin olarak gerçekleştirilir.

Call Now Button
WhatsApp Destek