Menü Kapat

İkinci El Kitap Alanlar Dükkanımız Sizlerle

Antika kitap alım satım ve ikinci el kitap satış merkezi eski kullanılmış kitaplarınızı adresten almaktayız. Kitapları resim çekip bizlere yolunuz. 100 adet kitap üzerinde kitap alanları. Ders kitapları almıyoruz. Az sayıda kitapları değerlendiremiyoruz. Elinizdeki kitaplar az sayıda ise sadece osmanlı kitap, ilk basım kitap almaktayız.

0531 981 01 90

Güvenilir ikinci el kitap alanları dükkanı kullanma antika kitap, eski okunmuş kitap, osmanlıca el yazma kitap, kuranı kerim kitap alınır.

Eski kitaplar satmak oldukça basit, gerekli tek şey

Kitabınızın ne kadar değerli olduğunu ve ne kadarını satabileceğinizi görün, bunu kitabınızın önlü arkalı fotoğrafını gönderiniz. İkinci el kitap alanları dükkanına eski kitap getirerek satabilirsiniz. Kitaplarınıza nakit ödeme

İkinci El Kitap Sat

Biz Kitap Satın Alırken, en eski ve en çok ihmal edilen kitaplarınızı aramıyoruz – herhangi bir tür kitap istiyoruz! Bu doğru, yaşları ne olursa olsun, satın almak istediğiniz kitapların etrafına gerçekten iyi bakabilirsiniz istiyoruz. Bunu yaparsanız, burada Biz Kitap Satın Aldığınızda, onlar için çok iyi bir fiyat elde edersiniz.

İstenmeyen kitaplarınıza elveda deyin

Hizmetimizin, ikinci el kitap alanlar olarak bize ikinci el kitap sat için en basit ve en uygun yerlerden birini sunduğuna ve satmak için ikinci el kitaplarınıza anında değer sunduğuna inanıyoruz. Çabuk ve kolay olan süreç, ilk kez sürükleyici yeni bir kitap keşfetmek için zevk veriyor. Ancak rahatlık, kitap yığınlarınız arasında elemenin tek avantajı değil.

Bir başkasına bu zevk verdi hayal edin: bir kitabı kendi hikayesiyle tanıtmak. Asla bilemezsiniz.

İkinci el kitaplarınızın değerinin ne olduğunu görerek ve ikinci el kitap satışı ile daha fazla para kazanma şansı yakalayın. Eski çizgi roman kitapları teksas, zagor, teks, gibi kuruşlu romanlar almaktayız.Osmanlı dönem ikinci el kitap alanları yerler firmasıyız aynı zamanda eski Osmanlı dilinde okuyabilmekteyiz.

Eşyalarını satmaya hazır mısın? 0532 335 75 06 ikinci telefondan bilgi almak.Kitap alanları dükkanlarınızı ziyaret etmek için çeşitli kitaplara ihtiyaç.

İkinci El Antika Kitap Toplama

matbaa

 

21. yüzyıl, kitapların nasıl dağıtıldığına dair bir oyun değiştirici oldu. Gutensburg’un matbaası 1450’de yazılı kelimeyi geri döndürdüğü için, sayfalar çeşitli yazılıda basıldı. Fotoğraflar farklı kapak malzemesine bağlandı, ancak az ya da çok tanlanabilir bir kitap formunu sağladı. 19. ve 20. yüzyıllar baskı tekniklerinde, karton kapakların yükselişiyle birlikte yenilikler gördü, ancak son dönemde mobil elektronik cihazların artması, elektronik kitapların çoğalmasına neden oldu. Ancak bunların dijital baskı kitaplarının, özellikle de antik kitapların kopya kopyalarının cazibesini arttırdı.

Eski kitap kokusu ile ilgili bir şey var, bir kitabın içinden geçtiği tüm elleri düşünmek ve bu antika kitapları bu kadar çekici kılan şeyler. Kişisel kitaplar için antika kitaplar toplamak kesinlikle zenginleştirici bir deneyim olsa da, kazanılacak para da var. “Kitap tazı”, antikalar ödevlerini yapmayan sahiplerinin olduğu zaman değerinden düşürün için, diğer koleksiyoncular için çok değerli kullanın antika kitapları koklayarak güzel bir kuruş kazanabilir.

 İronik olarak, İnternetin yükselişi ve mobil cihazların yaygınlığı antika kitap koleksiyoncularına daha rahat bir şekilde kaliteli alımlar bulmalarına ve bu arada göz ardı edilen hazineler için alıcılar bulmalarına yardımcı olurken bu arada düzenli bir kar elde etmeyi yardımcı olabilir.

antika kitaplar

Fotoğraflar eski kitap parasal olarak değersizdir. Bir kitabın ilk baskı olup olmadığını ya da kitabın ünlü bir yazar tarafından daha az bilinen bir eser olup olmadığını ya da yazarın.

İlk basımlara dikkat etmek her zaman yararlı olsa da, başarılı başarılı da klasik kitabın da ilk basım çalışmaları için birden fazla baskı aldım.

Ve elbette, herhangi bir antikada olduğu gibi, kitabın durumu da değerinde büyük bir faktördür. Sert ciltli bir kitap orijinal toz ceketi ile iyi durumda gelirse, kitabın değeri büyük durumda artar. Bazen, daha belirsiz nedenlerden dolayı bir antika değeri artar.

Öyleyse, tarihin Bir parçasına Sahip olmak, meraklı alımlar ettik Müteakip sales yoluyla para kazanma ya da Bir aile yadigarı Için antika kitaplar toplamak Isteyip Istemediğiniz, bu Kitapların Bir bit pazarı, Kullanilmis kitap mağazaları gibi İkinci el kitap alanlar dükkanı boyut satabilir.

Sonuç olarak kullanma öğeleri ve kitapları çöpe atmayınız bizi arayarak objelerinizi satabilirsiniz.

 

İkinci el kitap sat – plak – cd gibi ürünleriniz var ise sizin dayandırmak.Osmanlı yazılı kitap tercüme edilir.El yazma kitap kullanıyor.

Call Now Button