0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

eski kitap alanlar,kitap alanlar,kitapcı dükkanı,kitap alan yerler,ikinci el kitap

Bu tarihi sahaflar koleksiyonu, bir zamanlar yaptığı değerli ikinci el kitap alanlar satmasa da, bu pazarın eski ihtişamını koruyan birkaç satıcı var. İçin yol olun Sahaf ikinci el Dükkanı ana anlaşma Osmanlı el yazması sayfalarının üreme olduğunu ve fermanlar (Osmanlı sultanı adına beyanları). Gerekli diğer bir durak, aynı aile tarafından iki kuşaktır işletilen Yeni ve ikinci el kitap . Burada sahiplerince sergilenen yetkili bilgilerin yanı sıra uygun fiyatla mükemmel Osmanlı dönemi belgeleri bulacaksınız.
Gerçekten de gizli bir kitap kurdu hazinesi olan Sahaf, yüzyıllar boyunca Avrupalı ​​yazarların değerli yazı koleksiyonuyla Türk tarihini araştırıyor. Pek çok ikinci el kitabın yanı sıra, geçmişi çok canlı tutan vintage tahta oyunlarına ve posta kartlarına sevgiyle bakabilirsiniz.
Osmanlı eski kitap, ders kitaplarının sadece geri alımları ikinci el kitap alanlar, ancak normal kitaplarının fiyatlarını ikinci el satmaya çalıştığınız her kitap için şu anda hangi web sitelerinin ödeyeceğini size söyler. Bu, kitaplarınızı satmaya bile değmeyeceği konusunda size iyi bir fikir verecektir. Unutmayın, tüm bu web siteleri kitap için ne satabileceklerini düşündükleri için ödeme yaparlar, bu nedenle daha fazla talep gören kullanılmış kitaplar daha fazlasını satar.
Kullanılmış 2.el kitaplar nerede satılacağını arıyorsanız ve çevrimiçi veya yerel olarak bazı yerler bulmuşsanız, bu birkaç ipucunu unutmayın. Kitap satmaya gittiğinde masraf veya şikayetlerden kaçınmana yardımcı olur.
Kitabın hangi durumda olduğunu yanlış beyan ettiyseniz ve sizi sattığınız web sitesine bildirebilirseniz, Alıcılar mutlu olmayacaktır. Kitapta biraz aşınma varsa, öyle söyleyin.
Çok fazla kitap satışı yapacaksanız, bazı nakliye zarflarına ve diğer ambalaj malzemelerine yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Suya dayanıklı bir şey kullandığınızdan emin olun ve hoş bir ciltli gibi darbelere ve boyalara neden olan bir kitapsa, dikkatlice sardığınızdan emin olun.Kitaplarınızı satmanın görevinin çok fazla iş olduğunu görürseniz,ikinci el kitap alanlar zamanı haklı çıkarmak için yeterli para almayı düşünmüyorsanız ya da sadece satmayacağınız bir kitabınız varsa, unutmayın daima kitaplarını bağışla!
Dışarı çıkıp kitap paranızla daha fazla kitap satın almanız son derece caziptir, ancak tutmaya çalışın!İkinci El Kitap Alanlar paramı nasıl harcayacağımı düşünecek bir planım olmasını faydalı buluyorum.

Kitap aldığımız bölgeler

Adalar kitap alanlar,
Arnavutköy kitap alanlar,
Ataşehir kitap alanlar,
Avcılar kitap alanlar,
Bağcılar kitap alanlar,
Bahçelievler kitap alanlar,
Bakırköy kitap alanlar,
Başakşehir kitap alanlar,
Bayrampaşa kitap alanlar,
Beşiktaş kitap alanlar,
Beykoz kitap alanlar,
Beylikdüzü kitap alanlar,
Beyoğlu kitap alanlar,
Büyükçekmece kitap alanlar,
Çatalca kitap alanlar,
Çekmeköy kitap alanlar,
Esenler kitap alanlar,
Esenyurt kitap alanlar,
Eyüp kitap alanlar,
Fatih kitap alanlar,
Gaziosmanpaşa kitap alanlar,
Güngören kitap alanlar,
Kadıköy kitap alanlar,
Kağıthane kitap alanlar,
Kartal kitap alanlar,
Küçükçekmece kitap alanlar,
Maltepe kitap alanlar,
Pendik kitap alanlar,
Sancaktepe kitap alanlar,
Sarıyer kitap alanlar,
Silivri kitap alanlar,
Sultanbeyli kitap alanlar,
Sultangazi kitap alanlar,
Şile kitap alanlar,
Şişli kitap alanlar,
Tuzla kitap alanlar,
Ümraniye kitap alanlar,
Üsküdar kitap alanlar,
Zeytinburnu kitap alanlar,


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir