0531 981 01 90 Antika Alanlar Piyasa Üzerinde Nakit Alımı
Menü Kapat

İkinci El Kitap Alanlar

Antika kitap alım satım merkezi eski kullanılmış kitaplarınızı adresten almaktayız. Kitapları resim çekip bizlere yollayınız. İkinci el kitap alanlar firması 100 adet kitap üzerinde kitap almaktadır. Ders kitapları almıyoruz. Az sayıda kitapları değerlendiremiyoruz. Elinizdeki kitaplar az sayıda ise sadece osmanlı kitap, ilk basım kitap almaktayız.

ikinci el kitap alanlar

0531 981 01 90 – 0532 335 75 06

Güvenilir ikinci el kitap alanlar dükkanı kullanmadığınız antika kitap,eski okunmuş kitap,osmanlıca el yazma kitap,kuranı kerim kitap alınır.

Eski kitaplar satmak oldukça basit, yapmanız gereken tek şey

Kitabınızın ne kadar değerli olduğunu ve ne kadarını satabileceğinizi görün, bunu kitabınızın önlü arkalı fotoğrafını gönderiniz. İkinci el kitap alanlar dükkanına eski kitap getirerek satabilirsiniz.Kitaplarınıza nakit ödeme

İkinci El Kitaplarını Sat

Biz Kitap Satın Alırken, en eski ve en çok ihmal edilen kitaplarınızı aramıyoruz – herhangi bir tür kitap istiyoruz! Bu doğru, yaşları ne olursa olsun, satmak isteyebileceğiniz kitapların etrafına gerçekten iyi bakmanızı istiyoruz. Bunu yaparsanız, ikinci el kitap satmaya karar verirseniz, burada Biz Kitap Satın Aldığınızda, onlar için çok iyi bir fiyat elde edersiniz.

İstenmeyen kitaplarınıza elveda deyin

Hizmetimizin, ikinci el kitap alanlar olarak kitaplarını bize satmak için en basit ve en uygun yerlerden birini sunduğuna ve satmak istediğiniz ikinci el kitaplarına anında değer sunduğuna inanıyoruz. Çabuk ve kolay olan süreç, ilk kez sürükleyici yeni bir kitap keşfetmek kadar zevk veriyor. Ancak rahatlık, kitap yığınlarınız arasında elemenin tek avantajı değil.

Bir başkasına bu zevk verdiğini hayal edin: bir kitabı kendi hikayesiyle tanıtmak. Ve kitap istifini düzenlerken ne keşfedebileceğinizi asla bilemezsiniz.

İkinci el kitaplarınızın değerinin ne olduğunu görerek daha fazla para kazanma şansı yakalayın.Antika eski kitap kullanmadığınız yada okumadığınız görsel kaynaklar olabilir.Eski çizgi roman kitaplar teksas, zagor, teks, gibi kuruşlu romanlar almaktayız.Osmanlı dönem ikinci el kitap alan yerler firmasıyız aynı zamanda eski Osmanlı kitapları okuyabilmekteyiz.

Eşyalarını satmaya hazır mısın? İkinci el kitap alan dükkanlara ulaşmak gibi bir düşünceniz varsa 0532 335 75 06 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.Kitap alanlar dükkanımızı ziyaret ederek çeşitli kitaplara ulaşabilirsiniz.

Antika Kitap Toplama

matbaa

 

21. yüzyıl, kitapların nasıl dağıtıldığına dair bir oyun değiştirici oldu. Gutensburg’un matbaası 1450’de yazılı kelimeyi geri döndürdüğü için, sayfalar çeşitli kağıda basıldı ve birçok farklı kapak malzemesine bağlandı, ancak az ya da çok tanınabilir bir kitap formu sağladı. 19. ve 20. yüzyıllar baskı tekniklerinde, karton kapakların yükselişiyle birlikte yenilikler gördü, ancak son zamanlarda mobil elektronik cihazların artması, elektronik kitapların çoğalmasına neden oldu. Ancak birçokları için, yeni dijital gelişmeler kitapların, özellikle de antik kitapların basılı kopyalarının cazibesini arttırdı.

Eski kitap kokusu ile ilgili bir şey var, bir kitabın içinden geçtiği tüm elleri düşünmek ve bu antika kitapları bu kadar çekici kılan şeyler. Kişisel kitaplar için antika kitaplar toplamak kesinlikle zenginleştirici bir deneyim olsa da, kazanılacak para da var. “Kitap tazı”, antikalar ödevlerini yapmayan sahiplerinin çoğu zaman değerinden düşürüldüğü için, diğer koleksiyoncular için çok değerli olabilecek antika kitapları koklayarak güzel bir kuruş kazanabilir. İronik olarak, İnternetin yükselişi ve mobil cihazların yaygınlığı antika kitap koleksiyoncularına daha rahat bir şekilde kaliteli alımlar bulmalarına ve bu arada göz ardı edilen hazineler için alıcılar bulmalarına yardımcı olurken bu arada düzenli bir kar elde etmelerine yardımcı olabilir.

antika kitaplar

Birçok eski kitap parasal olarak değersizdir. Bir kitabın ilk baskı olup olmadığını ya da kitabın ünlü bir yazar tarafından daha az bilinen bir eser olup olmadığını ya da yazarın ün kazanmasından önce yayınlanmış bir kitabın olup olmadığını öğrenmek önemlidir.

İlk basımlara dikkat etmek her zaman yararlı olsa da, birçok başarılı ya da klasik kitabın da ilk basım çalışmaları sırasında birden fazla baskı aldığını not etmek önemlidir.

Ve elbette, herhangi bir antikada olduğu gibi, kitabın durumu da değerinde büyük bir faktördür. Sert ciltli bir kitap orijinal toz ceketi ile iyi durumda gelirse, kitabın değeri büyük ölçüde artar. Bazen, daha belirsiz nedenlerden dolayı bir antika değeri artar.

Öyleyse, tarihin bir parçasına sahip olmak, meraklı alımlar ve müteakip satışlar yoluyla para kazanma ya da bir aile yadigarı için antika kitaplar toplamak isteyip istemediğiniz, bu kitapların bir bit pazarı, kullanılmış kitap mağazaları gibi ikinci el kitap alanlar dükkanı size satabilir.

Sonuç olarak kullanmadığınız eşyaları ve kitapları çöpe atmayınız bizi arayarak objelerinizi satabilirsiniz.

 

İstanbul ve tüm ilçelerden eski kullanmadığınız kitaplarınızı nakit olarak satın almakta olup ikinci el kitap – plak – cd gibi ürünleriniz var ise onlarada talip olmaktayız.Osmanlı yazılı kitap tercüme edilir.El yazma kitap alınır.

İkinci El Kitap satmak için tıklayınız.

Ümraniye ikinci el kitap

Zeytinburnu ikinci el kitap

Üsküdar ikinci el kitap

Sarıyer ikinci el kitap

Fields marked with an * are required
Call Now Button