Menü Kapat

İkinci El Kitap Alan Yerler

Kolay değildi, ama dört kutu kitap bağışladım. Tatilden önce evinizi de temizliyorsanız, kitaplarınızı satmanın veya bir hayır kurumuna bağışlamanın sizin için uygun olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. İ

İkinci El Kitap Alan Yerler Mağazası

Kullanılmış, Eski Kitapları En İyi Fiyatlarla Arama, Bulma, Satın Alma ve Satmanıza Yardımcı Olmak

Hurda alıcısına satmak istemediğiniz, eski evinizde kullanılmış, eski kitap yığınları kirlenmiş mi? Kadıköy kullanılmış eski kitapları nakit olarak satın almanıza ve satmanıza yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır.

Kullanılmış eski kitaplarınız için para kazanmanıza ve bölgenizdeki veya şehrinizdeki doğru alıcıyı bulmanıza yardımcı oluyoruz. Değerli kullanılmış kitaplarınızın fiyatının, bir hurda alıcısının size sunduğundan çok daha yüksek olduğunu biliyorsunuz.

Benzer şekilde, artık artık kullanılmış kitaplarına ihtiyaç duymayanlardan doğrudan, Kadıköyde en iyi fiyata peşin olarak her türlü eski, ikinci el kitaplarınızı ikinci el kitap alan yerler vasıtası ile satabilirsiniz.

Kitap okumayı seviyorsanız, kitaplarla dolu dolaplarınız vardır. Ve bazılarınız onları bir daha okuyamayabilir veya satmak isteyebilirsiniz. En büyük artı, bu biraz ekstra para kazanmak için harika bir yol olabilir.

Kitapları satmayı düşündüğünüzde, ne kadar maliyetli olduğunu bulmak ve alıcıları bulmak vs.

Karmaşık olmasına gerek yok.

Şimdi, ilginç kısım geliyor. Kullanılmış kitaplarınızı şimdi çevrimiçi olarak satmak çok kolaydır ve eski kitapları çevrimiçi olarak satmakla fazladan para kazanabilirsiniz.

İkinci El Kitap Alan Yerler Olarak Ne kadar ödüyoruz? 

Belirli bir fiyat kitap, yazar, konu ve şartlara bağlıdır. Bazı kitapların düşük fiyatlar için çevrimiçi satılıyor olması durumunda daha az teklif vermemiz gerekebilir. Fiyatlarımızı, başka yerlerdeki değerlerin kontrolünde tutmaya çalışıyoruz. Ayrıca mağaza kredisi için daha yüksek fiyatlar sunuyoruz.


Ne zaman kitap alıyoruz? 

Sık sık, kitap satın alma konusunda eğitimli olmayan yeni çalışanlarımız olduğundan, insanlardan bir randevu almak için ileriden aramalarını rica ediyoruz. Genellikle her gün bir kitap alıcısı vardır. Size onları getireceğiniz bir zaman çerçevesi sağlayabiliriz. Satmak için daha büyük koleksiyonlarınız varsa (500’den fazla), evinizi oradan satın almak için  gelebiliriz.

Call Now Button
WhatsApp Destek