Taş Plak Alanlar

PLAK ALANLAR PLAKCI DÜKKANI ARIYORSANIZ

Satmak istediğiniz bir kaç plak varsa,koleksiyonunuzu satmayı düşünüyor veya kalıtımdan aldığınız bazı kayıtlarda hızlı para kazanmak istiyorsanız, plaklarınızı kolayca ve başarılı bir şekilde satma adımlarını göstereceğiz.

Plak popülerliği yeniden canlanıyor plak alanlar satışları son 10 yılda düzenli olarak artmakta ve 2005 yılında satılan 900.000 adetten 2015 yılında yaklaşık 12 milyona yükselmiştir.

Plak Alanlar

Eski dönemlerde yoğun ilgi ile karşılamakta olan eski plaklar aynı şekilde günümüzde koleksiyoncular tarafından yoğun ilgiyle karşılanmaktadır.

Plak alanlar denilince akla plak alanlar,long player,gramofon,45 devir plaklar gelmektedir. Bu dönemler ilgi gören plaklar artık müzik marketlerde yeni baskısı mevcuttur. Fakat yeni baskı plaklar eski baskılar kadar nadir ve kıymetli değildir.

Günümüzde özellikle müzik yapan pek çok farklı alanda teknolojik ürünlerin kullanılması nedeniyle  taş eski plak alan özellikle bu konuda ilgisi olanlar için farklı seçenekleri bir araya getirmek amacıyla çalışma yapmaktadır.

Plakların yerini teknolojiye bırakırken nostalji özleyenler için gerçekleştirilen çalışmalar var. İhtiyaç duyulması halinde yapılacak olan incelemeler sayesinde birbirinden farklı plakları ulaşılmasını sağlamaktadır.

Mağazamız gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar sayesinde plak alan yerler arasında özellikle yapacağınız taleplerde ürünün değerine uygun fiyat seçeneğini belirleyerek satın alınmasını sağlamaktadır.

Farklı sanatçıların seslendirmiş olduğu şarkıların yer aldığı plaklar nostaljiyi yaşamak isteyenlerin tercih edebileceği eserler arasında yer aldığı gibi aynı zamanda koleksiyoncuların da göz bebeği olmaktadır.

Elinde özellikle bu tarz eserler bulunanlar eserleri korumakta zorlanmaları halinde veya elden çıkartmak istemeleri durumunda mağazamız ile iletişime geçerek satın alınmasını sağlayabilirler.

Plak Alan Yerler

Plaklar günümüzde her ne kadar kullanılmasa da koleksiyoncular veya bu alanda ilgisi olanlar tarafından tercih edilmektedir. Geçmiş dönemlerde yaygın olarak kullanılmakta olan plaklar günümüze kadar bozulmadan aynı formda gelmesi durumunda büyük ilgiyle karşılanmaktadır.

Bu nedenle özellikle plak alanlar arasında gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar ile elinde bu tarz eserleri bulandıranlar için yapılan kontrollerin ardından mağazamız değeri üzerinden satın alma işlemi yapılmasını sağlamaktadır.

Antika plaklarınızı satmayı düşünürseniz.Kadıköy ve Şişli de dükkanlarımız olup siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

BİZE ULAŞIN 0531 981 01 90-0532 335 75 06