4 Şubat 2019 Yazarı ufks77 Kapalı

Antika Alanlar Antika Satmak İsterseniz Bize Ulaşınız

Antika Alanlar Antika Satmak İsterseniz Bize Ulaşınız

Antika mobilya satışında en güvenilir kaynağınız Antika Alanlar, antika ve antika mobilyalarınızı açık artırmada satmanıza yardımcı olmak için burada. Büyük mobilya parçaları satmak çoğu zaman göz korkutucu bir işlem olabilir, ancak Antikacı İstanbul ile satış yaptığınız zaman, açık artırma tahmin değerlendirmesinden antikalarınızı sevkiyata kadar en büyük koleksiyoner kitlesine mobilyalarınızı satmaya kadar tüm süreçte size yardımcı olabiliriz.

Antika Alanlar Antika Satmak İçin Bize Ulaşınız

Antika bir koltuk, yemek sandalyesi, tonet sandalyesi, berjer, dışkı, esnek, tabour, kütüphane gibi antika antika İngilizce, Fransızca, Almanca, İsviçre, İtalyanca, Hollandaca, Danimarka ve Avrupa Mobilyaları satın almak ve satmak için en iyi kaynağınızdır. sandalye, antika masa, yemek masası, tuvalet, çekmeceli dolap, kitaplık, çalışma masası, büro plat, büro masası, kütüphane masası, ortak çalışma masası, meşale, sehpa, sehpa, masa, masa, büfe, sedir, kart masası, oyun masası, metamorfik sandalye, kahvaltı masası, akşam yemeği masası, tripod masası, ayna, avize, fener, aplik, iskele masası ve sekreter.

Antika Satmak İsterseniz Bize Ulaşınız

Tek tek antika parçaların yanı sıra tam ve kısmi mülkler satın alıyoruz. Antikalarınızı istediğiniz zaman antika alanlar mağazamıza getirin, onlara bir göz atalım – randevu almaya gerek yok. Alternatif olarak, satmak istediklerinizin resimlerini bize e-postayla gönderebilir,antika alanlar telefon numaranızı ekleyebilirsiniz (çok önemli) ve eğer ilgilenirsek sizi arayacağız. Maalesef bize eşyalarının fotoğraflarını gönderen çok sayıda insan nedeniyle, herkese cevap veremiyoruz. Eşyalarınızla ilgileniyorsak,antika alanlar iki gün içinde bizden haber alacaksınız. Sevkıyatta ürün almayız, sadece düpedüz satın alırız.