Antika Eşya Alanlar

Bazen Globe Wernicke, meşe maun veya bazen de antika Globe Wernicke Bookcases adı verilen ceviz üreticisi Globe Wernicke tarafından bazı alışılmadık  Antika Eşya Alaıyoruz alıyoruz . Globe-Wernicke, 1899 yılında, Wernicke Furniture Co.’nun sahibi Otto Wernicke’nin Globe Şirketi’ni satın almasıyla kuruldu.

Antika Eşya Alan Yerler

Wernicke, aynı zamanda iyi bilinen istifleme Antika Eşya Alanlar yapan Fred Macey Co’yu da satın aldı.satılıklar çok sık olanlar gibi. Globe Wernicke, Depresyon nedeniyle 1932’de alana girinceye kadar bu tür istifleme kitapçığının ana üreticisi ve tedarikçisi oldu, ancak 1934’te açıldı. Globe Wernicke’nin Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İngiltere, Fransa’da mobilya fabrikaları inşa etti.

Antika Eşyacı

Kalite ve işçilik için çok iyi biliniyorlardı, ancak çoğunlukla aynı kitapların hepsinin aynı ölçülerde olabileceği ya da yeniden yerleştirilmesiyle yeniden düzenlenebilecek bir kitaplık oluşturmak üzere bir araya getirilebilecek şekilde adapte edilebilecekleri yığın kitap rafları ile tanınıyorlardı. farklı derinlik ve yükseklikteki birimler. Aynı zamanda kendi benzersiz tasarımınızı oluşturabilecek yazma bölümleri, cam bölümler veya dolaplara sahip olabilirler.