5 Şubat 2019 Yazarı ufks77 Kapalı

Antika Eşya Alanlar

Antika Eşya Alanlar

Kurtulmak istediğiniz Antika Eşya Alar / Retro / Vintage / 2. El Eşyalarınız var mı? Lütfen aşağıdaki bilgileri bize e-postayla gönderin; satın almakla ilgileniyorsak sizinle irtibata geçeceğiz: –

  • Ürün Fotoğrafları (Mümkünse Küçük Çözünürlük)
  • Öğenin Durumu, çalışma, kırık, eksik parçalar vb.
  • Marka / marka, yaş, ilginç herhangi bir gerçek / hikaye notu.
  • Öğenin boyutları
  • En düşük fiyatınız kabul edilebilir

Antika Eşya Alan Yerler

Antikalar Eşya ve Koleksiyonculuk Alıcılar, Kadıköy bulunan ve tüm mülklere tek eşya alan, aileye ait antika alıcılar ve emlak tasfiyecileridir. Rekabetçi fiyatlar ve nazik hizmetin yanı sıra antika eşya alan değerlendirme, temizlik ve komple emlak tasfiyesi sunuyoruz. Tüm antika eşya türlerini alıp satarken hiçbir şey kapsam dışında değildir.

Antika Eşya Alan Firmalar

Antika eşya satmanıza veya mülkün tamamını dağıtmanıza yardımcı olmak için her zaman hazırız ve istekliyiz. Lütfen ilk değerlendirme için ürünlerinizin antika eşya  resimlerini e-postayla göndermekten çekinmeyin. Bir göz atıp ilerlemenin en iyi yolunu belirlemekten memnuniyet duyarız.

Antika Eşya Alanlar

Bazen Globe Wernicke, meşe maun veya bazen de antika Globe Wernicke Bookcases adı verilen ceviz üreticisi Globe Wernicke tarafından bazı alışılmadık  Antika Eşya Alaıyoruz alıyoruz . Globe-Wernicke, 1899 yılında, Wernicke Furniture Co.’nun sahibi Otto Wernicke’nin Globe Şirketi’ni satın almasıyla kuruldu.

Antika Eşya Alan Yerler

Wernicke, aynı zamanda iyi bilinen istifleme Antika Eşya Alanlar yapan Fred Macey Co’yu da satın aldı.satılıklar çok sık olanlar gibi. Globe Wernicke, Depresyon nedeniyle 1932’de alana girinceye kadar bu tür istifleme kitapçığının ana üreticisi ve tedarikçisi oldu, ancak 1934’te açıldı. Globe Wernicke’nin Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İngiltere, Fransa’da mobilya fabrikaları inşa etti.

Antika Eşyacı

Kalite ve işçilik için çok iyi biliniyorlardı, ancak çoğunlukla aynı kitapların hepsinin aynı ölçülerde olabileceği ya da yeniden yerleştirilmesiyle yeniden düzenlenebilecek bir kitaplık oluşturmak üzere bir araya getirilebilecek şekilde adapte edilebilecekleri yığın kitap rafları ile tanınıyorlardı. farklı derinlik ve yükseklikteki birimler. Aynı zamanda kendi benzersiz tasarımınızı oluşturabilecek yazma bölümleri, cam bölümler veya dolaplara sahip olabilirler.

Teknolojik Antika Eşya Alım Hizmeti

Antika eşya alan yerler arasında firmamız antika sahiplerinin sektörden beklentilerini en iyi şekilde karışlayacak fiyatlama hizmeti sunuyoruz. Bu sayede antika sahiplerinin en değerli ve nadide parçalarının sizlerin beğenisine sunuyoruz. Fiyatlama konusunda ki profesyonel yaklaşımımız ile sektördeki en güvenilir firmalar arasında yer alıyoruz. Bu sayede her zaman en orijinal ve değerli antika ürünleri dekoratif ve koleksiyon amaçlı sizlere sunuyoruz.
 Tam Değerinde Antika Eşya Fiyatları
Antika eşya alan firmalar arasında işletmemiz tam değerinde bir fiyatlama prensibi ile hizmet sunuyoruz. Firmamız için antika eşyaları tam değerinde alarak müşteri memnuniyeti ve güvenini en süt düzeyde sağlamak firmamızın en temel amacı durumundadır.

Antika Eşya Alanlar

Antikaların özellikle antik acılar tarafından tercih edilmesi söz konusudur. Antika severlerin istedikleri parçalara ulaşımını kolaylaştırmak adına hizmet vermekte olan firmamız antika eşya alanlar kapsamında yapmış olduğu çalışmalar ile talepleri karşılamaya devam etmektedir.

Eşyalar üzerinde yapılacak olan incelemeler fiyat seçeneklerini belirlemeye sağlamaktadır. Her eşya için değişen fiyat seçenekleri üzerinden satın alma işlemi yapılmaktadır. Elinizdeki eşyaları değerlendirmek istediğinizde en iyi fiyat garantisi ile satış işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Antika Eşya Alım Firması

Antikaların değerlendirilebilmesi için özellikle itinalı şekilde çalışma yapılması gerekir. Oldukça önemli ve değerli olmaları nedeniyle yapılacak olan alım satım işlemleri sırasında gerekli hassasiyeti gösterilmesini sağlamaktayız. Farklı eşyalar için belirlenecek olan fiyat seçenekleri konusunda farklı ayrıntılara dikkat edilmektedir.

Antika eşya alan antikacı, Antika eşya alan , Antika eşya alan, Antika eşya alan, Antika eşya alan firmalar, Antika eşya alımı yapanlar, Antika eşya satmak istiyorum, Antika eşya hediye etmek istiyorum, Antika eşya değerlendirmek, Antika eşya satmak, Antika eşya alımı yapıyorum, Antika eşya satışı yapıyorum,Antika eşya kaç para, Antika eşya ne kadar eder, Antika eşya fiyatı, Antika eşya vermek istiyorum, Antika eşya alan dükkanlar, Antika eşya kim alır, Antika eşya atıyorum, Antika eşya nasıl satabilirim, Antika eşya satsam ne olur, Antika eşya alıcısı, Antika eşya alım satım, Antika eşya alan satan, Antika eşya alıcılar satıcılar,