Menü Kapat

Antika Gümüş Sofra Takımı Alıcılar

Antika Gümüş Sofra Takımı Alıcılar

 

 

Gümüş Sofra Takımı çoğu zaman büyük miktarda kişisel tarih ve duygusal değer taşır, nesiller boyu ailenin bir parçası olan, özel anlar ve beraberlik anları yapan bir şey olabilir. Bu, hafife almadığımız bir detay ve siz de yapmamalısınız. Bu, doğrudan müzayede evleriyle başa çıkmamızın nedenlerinden biri. Pek çok Gümüş alıcı, gümüş değeri için parayı alıyor ve eritiyor. Gümüş sofra takımınızı gerçek değeri için değerlendiriyoruz ve size bilmek istediğiniz her şeyi anlatacağız.

En Çekici Gümüş Sofra Takımı Seti Nasıl Bulunur?

Hiçbir şey yemek masasını güzel sofra takımı sofralarından daha iyi ayarlayamaz. Bunları en karmaşık oymalar ve süslü işçilikte bulabilirsin. Bunlardan birine sahip olmak bir gurur meselesi, bu nedenle bu tür parçaları almak / satmak istiyorsanız mağazamıza bakın.

En iyi fiyat, gümüş sofra takımı satmak.

Satılık antika gümüş sofra takımı – Biz yetkili ve tanınmış antika gümüş sofra takımı alıcı ve stokta böyle öğelerin büyük bir koleksiyon. Bizden en iyi fiyata fantastik parçalar alabilirsiniz. Üreticinin tarihine göre, normal piyasada bulunmayan nadir ve vintage sofra takımı eşyalarını elde etmenizi sağlayan tasarımlara sahibiz.

En İyi Gümüş Sofra Takımı Alıcıları

Onları bizden satın aldığınızda, en uygun fiyata gümüş ürünleri aldığınızdan emin olabilirsiniz. Bizim gümüş sofra takımı değeri para için değerdir bir parça veren bu tür işçilik vb yaş, kalite, gibi faktörlere dayanmaktadır. 18. yüzyılın büyük 5 parçalı sofra takımı seti gibi bir şey, misafirleriniz onlarla yemek yerken gurur duymaktan ziyade, yemek masasında harika olacak. Büyük gümüş sofra takımı, masaya yerleştirildiğinde güzel görünmelerini sağlayan ayrıntılı süslemelerle birlikte gelir. Bu tür eşyaları alıp satabilir ve paranızın karşılığını alabilirsiniz.

Gümüş Sofra Takımı

Gümüş Çatallar

Gümüş vs Gümüş Kaplama

Gümüş ve gümüş kaplama sofra takımı çok benzer görünebilir ve hissedebilir. Doğrudan bir uzman ve bilgili bir Gümüş alıcıyla konuşurken koleksiyonunuzla ilgili daha fazla bilgi edineceğinden, başlamadan önce daha fazla bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacak birkaç hikaye işareti vardır.

Gümüş MarkA

Gümüş parçaların çoğu, gümüş içeriğinin saflığını gösteren bir işarete sahiptir. Çatal bıçak takımı durumunda, her bir parçada gösterilmeyebilir. “925” işareti, parçanızın% 92,5 gümüş ve% 7,5 bakır alaşımı olduğu anlamına gelir. Bu genellikle en yaygın işaretlemedir. Ayrıca parçanıza “Sterlin” veya “Ster” yazılıdığını görebilirsiniz. Bazı durumlarda, bir “Sikke” işareti basılabilir, yani metal sikkelerden yapılmıştır ve% 90 gümüş içerir.

“Kakma” veya “kaplama” işareti, parçanızın gümüş kaplama olduğunu ve bunun için gümüş değerinin çok daha az olduğu anlamına gelir. Kökeni ve tarihi hakkında değerini artırabilecek başka faktörler olsa da, buna değer değil.

Gümüş Kaşık

Gümüşünü Tartmak

Yukarıda bahsedildiği gibi, farklı gümüş sofra takımı parçaları farklı yüzdelerde saf gümüş içerebilir. Bu parçalar ayrı gruplar halinde tartılmalıdır. Örneğin Gümüş bıçaklar, bıçaklar paslanmaz çelikten yapılmışken, genellikle kabzanda sadece gümüş bulunur. Bu aynı zamanda şu maddeler için de geçerlidir: tuzluk, biberlik, servis gereçleri, şamdan tutucular vb.

İngiliz Sterlini 

Gümüşünüzü benzer gruplara ayırdıktan sonra, kuru pounddaki ağırlığı bulmak için herhangi bir ölçeği kullanabilirsiniz. Gümüş, ancak Troy Ounces’te tartılır. Bu hesaplamayı yeterince basit bir şekilde yapabilirsiniz: 14.5 Troy Ounces yaklaşık bir pound’a eşittir. Gümüş fiyatları günlük olarak değiştikçe, öğenizin “Gümüş Değeri” hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olmak için bunu kullanabilirsiniz.

Gümüş Bıçak

Gümüş Hakkında Her Şey Değil

Florida Antik Gümüş pazarını, çalışmalarımızda gösterdiğimiz özen ve yüksek standartlarla temsil etmekten gurur duyuyoruz. Pek çok Gümüş Alıcı, parçalarınızın gümüş değerine bakarken, düşüncelerimiz daha da derinleşiyor. Koleksiyonunuzu değerlendirirken göz önüne aldığımız bazı şeyler Tarih, Koşul, Talep ve Üretici’dir (birkaç isim).

Sahip olduklarınızı gerçekten keşfetmeye hazır olduğunuzda, sizden haber almak isteriz. Değerlemelerimiz% 100 doğrudur ve antika gümüş sofra takımı için piyasadaki en iyi fiyatı sunuyoruz.

Posted in Antika Yazılarımız-3

Related Posts

Call Now Button