Menü Kapat

ANTİKA KANEPELER, KANEPELER VE ŞEZLONGLAR KANAPE ALANLAR

Kanepeler, her zaman olduğu gibi her zaman kullanılmadıkları halde, yüzyıllardır etraftalardı. Eski Mısır’da, haneler patriği tarafından dinlenmek ve yemek yemek için kanepeler kullanılıyordu, oysa bugün çok sayıda insan tarafından eğlence amaçlı kullanılmak üzere tasarlandı.Antika Kanepenin yaşına ve durumuna bağlı olarak antika bir kanepe, bir eve değer ve tarih katabilir.

ANTİKA KANEPELER

Antika kanepelerin ahşap çerçeveleri vardır ve genellikle aşağı ve at kılı ile doldurulur. Chesterfield, popüler bir antik kanepe tipidir. İlk olarak 19. yüzyılın ortalarında üretilen Chesterfield kanepe, tamamen deri ile kaplanmıştır, arka kısımları aynı yükseklikte yer alan rulo kolları vardır. Bu klasik ve zarif koltuk tipi genellikle ofisler ve oturma odaları için kullanılır. Şezlonglar daha lüks ve biraz samimi bir görünüm sunuyor. Şezlonglar, eski Mısır zamanlarına dayanır; burada zenginlik ve statü sembolüdür. Rönesans ile döşemeli kanepelerde artan bir talep geldi. O zamandan beri, birçok dönem stilleri Art Deco, Art Nouveau, Jacobean ve Elizabethan gibi kanepelerin ve şezlongların tasarımını etkiledi.

ANTİKA ŞEZLONGLAR

Viktorya döneminde, kanepeler ve şezlonglar daha ağırdı, çoğunlukla daha koyu ahşaptan yapıldı ve gotik unsurlarla süslendi. Edward dönemi, Fransız Rokoko tarzı süslü, dekoratif stiller ve kovalamaca salonunun popülaritesini arttırırken, daha basit çizgilere ilham verdi. Daha basit bir tasarım isteyenler için, Elizabeth veya Gürcü kanepeleri daha uygun olabilir; Victoria ve Kraliçe Anne kanepeleri ise daha ayrıntılı ve ayrıntılı.

Antika Kanepe Masaları , yanlarında aynı bırakma yapraklarına sahip oldukları için ancak tasarımları daha uzun ve biraz farklı bir amacı vardı. Kanepe masası, olarak kullanılan bir kanepenin hemen arkasına veya yanına oturacak şekilde tasarlandı.

Antika Kanepe Masa Alanlar

Ancak tekerleklerin üzerinde durduğundan, çay servisi, kart oyunları oynamak veya yazmak için. Kanepe masası kavisli bacaklara sahip olduğu için, koltuğun altına hafifçe çekilerek kullanımı rahat bir hale getirdi ve döndürülen çapraz gerici genellikle bacaklarınızın önüne geçmek için daha yükseğe yerleştirildi. Oldukça şık hanımefendiyle inşa edildikleri için, çoğunlukla evin hanımı tarafından kullanıldığı gibi.

Antika Kanepe Masa Alan Yerler

En iyi örnekler, hoş bir parlak patinaya sahip, orijinal kaplamaya sahip, ince kakmalı Rosewood gibi daha egzotik ahşaplarda veya kaliteli Maun’dadır. Satışa sunulan güzel örneklerimizi aşağıdan inceleyin.

Antika kanepe alan antikacı, Antika kanepe alan , Antika kanepe alan, Antika kanepe alan, Antika kanepe alan firmalar, Antika kanepe alımı yapanlar, Antika kanepe satmak istiyorum, Antika kanepe hediye etmek istiyorum, Antika kanepe değerlendirmek, Antika kanepe satmak, Antika kanepe alımı yapıyorum, Antika kanepe satışı yapıyorum,Antika kanepe kaç para, Antika kanepe ne kadar eder, Antika kanepe fiyatı, Antika kanepe vermek istiyorum, Antika kanepe alan dükkanlar, Antika kanepe kim alır, Antika kanepe atıyorum, Antika kanepe nasıl satabilirim, Antika kanepe satsam ne olur, Antika kanepe alıcısı, Antika kanepe alım satım, Antika kanepe alan satan, Antika kanepe alıcılar satıcılar,

Call Now Button
WhatsApp Destek