Menü Kapat

Antika Saat Kalem ve Tesbih Alanlar

Antika Saat Alanlar

Antika saat alanlar firmamız bölgesel değil ulusal alanda hizmet veren köklü bir firma olmakla beraber sektöründe lider konumdadır. Başlıca aldığımız saat markalarını Seiko, Omega, Rolex, Patek Philippe, Cartier, Iwc şeklinde sıralayabiliriz. Ayrıca sizler de bulunan Vacheron Constantin, Blancpain, Chopard, Ulysee Nardin ve Panerai gibi markaları da satın almaktayız.

Başlıca aldığımız saat markalarının dışında sizin de satmak istediğiniz farklı marka model saatleriniz de varsa gerekli inceleme ve kontrol işlemlerinin ardından onları da satın almaktadır.  Eski saat alanlar için saat konusunda en önemli kriterlerden biri saatin mekanizma ya da diğer adıyla makine kısmının temiz ve sağlam olmasıdır. Buna ek olarak saatin kadran ve cam temizliği de fiyatı etkileyen önemli unsurlardır. Ekimiz size eksper işlemi yaparken bunları göz önünde bulunduracak ve size bilgi verecektir.

Antika Kalem Alanlar

Antika kalem alanlara göre içinizden geçenleri anlatabileceğiniz en güzel yöntem yazmaktır. Hatta öğrendiğimizi pekiştirmenin yolu da yazmaktır. Diğer bir deyim ile unutmamanın altın kuralıdır yazmak. Bu iş için size lazım olan en kıymeti ürünü size eski kalem alanlar temin eder.

İster duvara ister kâğıda yazmanızı sağlayacak kalemleri gelip mağazamızdan seçip bir deneme yaparak alabilirsiniz. Mağazamızda Mont Blanc, Aurora Diamante ve Pelikan gibi kaliteli kalemleri bulabilirsiniz. Dilerseniz dolma kalem alanlar için bizimle iletişime geçebilir ve elinizdeki kalemleri eski antika dolma kalem alanlar firmamız bünyesinde nakite çevirebilirsiniz.

Antika Tesbih Alanlar

Geçmişten günümüze elimizden düşmeyen tek şey tesbih değil midir? Antika tesbih alanlar atalarımızın dedelerimizin elinden düşürmediği kehribar tesbih konusunda uzmandır. Sıkma ya da orijinal damla kehribar konusunda sizlere yerinizde tam destek ve hizmet sağlamak firmamız ilkelerindendir.

Gümüş tesbihler için gerekli temizlik işlemi yapılmazsa madenin yapısı gereği zamanla kararmalar olacaktır. Bu durumda kullanırken elimizde siyah lekelenmeler yapabilir. Gümüş tesbih alanlar olarak bu ürünlerden nasıl para kazanacağınızı size gösterebiliriz. Yapmanız gereken eski tesbih alanlar firmamız ile telefon ya da mail yoluyla iletişime geçmektedir.

Posted in Antika Alanlar

Related Posts

Call Now Button