16 Şubat 2019 Yazarı ufks77 Kapalı

Antika ve Koleksiyonculuk

Antika ve Koleksiyonculuk

Nesiller boyunca alıcılar ve emlak alıcıları oldu, ancak antika toplayıcı hızlı bir şekilde geçimini sağlamak için popüler bir yol haline geliyor.Antika kolleksiyonculuk merak etme işidir.Antika alımı satmak istediğiniz eşyalarınızı almaktayız.

Elbette, rehinciler de bir çeşit seçici. Arkanıza yaslanıp insanların eşyalarını getirmesini bekleyebilirler ama hepsi antika ya da değerli değildir.

Antika Eşya ve Koleksiyonculuk

Ekonomideki gerileme, para kazanmanın ve geçimini sağlamanın kesin ve yeni yollarını yarattı. Son gerçekliğin gösterileri akını ile, “Amerikan Toplayıcıları” programı gerçekten göze çarpıyordu.

Ailem ve arkadaşlarımın çoğu antikalar ve koleksiyon sevgisi ile büyüdü. Tarih, kültür ve ilgiyi bir yaşam biçiminde korumanın iyi bir yoludur. Ayrıca, bir ürünü satın alırsanız ya da değeri yükselene kadar bir öğeye tutarsanız büyük bir yatırım olur. antika hayal edilemeyecek antika ve koleksiyonları bulmak için alışılmadık ve zor olanları bulmak için Amerika’nın arka yollarının her tarafını kullanıyor.

Antika Koleksiyonculuk

Gezileri genellikle önceden toplantılar düzenleyen ekibin üçüncü üyesi Danielle Dolbey tarafından planlanıyor. Antika Alımı potansiyel bir satıcıya çarptığı zamanlar vardır, bu yüzden serbest olmalı ve bir anlaşma yapmalılar. Sokakları eski bir garaj, ahır veya boş bir bina aramaya çeviriyorlar ve bazı kapıları çalıyorlar.