Menü Kapat

Beşiktaş İkinci El Kitap Alanlar Kitap Alan Yerler

İstanbul Antika Eşya Alan Yerler Antika Alım 

Beşiktaş İkinci El Kitap Satımı Kimler Alır

Beşiktaş İkinci El Kitap Satımı Kim

0531 981 01 90
0532 335 75 06
Antika mobilya alım satım işelemleri yapılmaktadır.Eski kitaplarınız ve plaklarınız varsa adresinizden gelip almaktayız.Nakit olarak ücret peşin ödüyoruz.Antika kitap satıp para kazanabilirsiniz.Beşiktaş ikinci el kitaplarınız adresinizden alınmaktadır.Osmanlı dönem eşyalarınız varsa nakit peşin alıyoruz.
İkinci el kitap dükkanı Beşiktaş ilçesinde hizmet vermektedir.Kullanmadığın çöpe atmayı düşündüğünüz kitaplarınız varsa Beşiktaş kitap alan yerler aramanız halinde gelmekteyiz.

Beşiktaş İkinci El Kitap Alanlar

Beşiktaş ikinci el kitap alanlar bir cildiniz veya binlerce kitaplığınız olsun, kaliteli kitaplar satın almak istiyor. En son satanlar, klasik edebiyat ve grafik romanlar da dahil olmak üzere çok çeşitli kitaplar alıyoruz; bilimsel ve akademik kitaplar (sanat, felsefe, vb.); ince ciltlerin yanı sıra, imzalı kitaplar ve imzalı materyaller ile diğer nadir ve antika kitap ve el yazmaları. Biz de iyi durumda notalar alıyoruz.

Kullanabileceğimiz başlıklar için nakit olarak, çekle veya mağaza içi krediyle ödeme yapıyoruz (% 10 daha fazla).

Fabrikada mühürlenmiş CD’ler ve Sesli Kitaplar alıyoruz. DVD, Bluray veya modası geçmiş ortam yok.

Beşiktaş Kitap Alanlar

Tüm kitaplar ve materyaller, satış değerlerini doğru bir şekilde değerlendirmek için mağazada değerlendirilmelidir. Siz beklerken, yaklaşık 30-40 kitaptan oluşan bir kutu veya iki çantadan geçebiliyoruz .

Bütün kitaplar iyi durumda olmalıdır. Ciltsizler düşünmemiz için yeni gibi olmalıdır. Metinlerin hiçbirinde hiçbir işaret bulunmayabilir – vurgulama, altını çizme veya marjinal olmayanlar. Herhangi bir gelişmiş okuyucunun kopyaları / düzeltilmemiş provaları, eski kütüphane kitapları veya bilgisayar kılavuzları, seyahat rehberleri ve eğitim kitapları gibi güncel olmayan malzemeler için ödeme yapamıyoruz. Genel olarak ders kitaplarında anlaşma yapmayız , ancak moda ve sanatla ilgili bazı ders kitaplarını dikkate alacağız. Çocuk ve genç yetişkin kitaplarından çok seçici alıyoruz. Genel olarak son bir yıl içinde yayınlanan ve klasik başlıklar ile ilgileniyoruz.

Beşiktaş İkinci El Kitap Alanlar Dükkanında Büyük Miktarda Satış

  • Satılık kaç kitabınız var? (Birkaç rafı sayabilir, ortalama elde edebilir ve bir tahminde bulunmak için raf sayısını çarpabilirsiniz.)
  • Kitapların durumu nedir?
  • Hangi konuda satış yapıyorsunuz? (Bireysel başlıklar değil)
  • Koleksiyonlardan herhangi birini sattınız veya imha ettiniz mi?
  • Kitaplarınızı mağazaya götürmenin bir yolu var mı?
  • Bizimle e-posta yoluyla iletişime geçiyorsanız, lütfen ulaşabileceğiniz bir telefon numarası ekleyin.

Büyük teslimler, alıcının onayına tabidir.

Bir e-posta gönderirken, dikenlerin okunaklı olduğu rafların fotoğraflarını da ekleyin (her kitabı ayrı ayrı fotoğraflamanıza gerek yoktur). Fotoğraflar listelerden daha yararlı ve daha hızlı oluşturulabilir!

Önemli ve daha değerli kütüphaneler için, kitaplarınızı paketlemek ve almak için kamyonumuzu gönderebiliriz.

Bırakılan veya alınan kitaplar değerlendirilir ve kullanabileceğimiz kitaplar için piyasa değeri ödersiniz; ancak, ödeyemediğimiz hiçbir şeyi size geri veremeyiz. Herhangi bir kitabı geri almak için bir seçenek istiyorsanız, lütfen önerilen daha az miktarda 30-40 kitap getirin.

Beşiktaş Eski Kitap Alanlar

Nadir, tahsil veya antika kitaplarınızı satmakla ilgileniyor musunuz? Satabileceğimize inandığımız eşyalara göz attığımız için mutluyuz. İnsanlar sık ​​sık “Bir kitabı nadir yapan şey nedir?” Diye soruyorlar. Basitçe söylemek gerekirse, bu kıtlığın yanı sıra değerli bir şey yapan arzu edilebilirliğin bir birleşimidir.

Koleksiyonerler genellikle orijinal olarak nasıl yayınlandıklarına yakın bir koşulu ararlar. Bu nedenle şart, herhangi bir kitabın değerini belirlemede ilk faktördür. Kitaplarınızı şahsen üçüncü kattaki Nadir ve Koleksiyon bölümümüzde görmek bizim için her zaman en iyisidir. Bunları kolayca getiremiyorsanız bize aşağıdaki resimlerle birlikte bir e-posta gönderebilirsiniz: eğer biliyorsanız, başlık, yazar, yayıncı ve sürüm. İlk baskının sadece ilk baskı olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca, kopyanızla ilgili önemli bir şey olup olmadığını bize bildirin (imzalı, numaralı vb.). Resim eklerken lütfen başlık ve / veya telif hakkı sayfasını ve durumla ilgili herhangi bir sorunu (çarpma, çatlama, kirlenme vb.) Gösterdiğinizden emin olun. Oradan ilgimizi ve devam etmenin en iyi yolunu size bildiririz.

Telefon üzerinden tahmin sunamıyoruz.

Lütfen dikkat: Değerlendirme yapmayız (sigorta amaçlı veya başka şekilde) ancak

Beşiktaş İkinci El Kitap Alanlar sitesinde yetkili bir satıcı bulabilirsiniz.

İşlem nasıl bir şey?

Tüm kitaplar ve materyaller, satış değerlerini doğru bir şekilde değerlendirmek için mağazada değerlendirilmelidir. Kitapları bizzat görmeden teklif ve değerlendirme yapamıyoruz .

Bir alıcı kitaplarınızı inceleyecek ve her şey için ödeyebileceğimiz bir tutarı size bildirecektir. Nakit ödeme yapılabilir veya% 10 daha fazla mağaza kredisi alabilirsiniz. Size ödeyemeyeceğimiz her şeyi geri alma veya geride bırakma seçeneğiniz olacak. (Ancak, hayır kurumu değiliz ve herhangi bir vergi makbuzu sağlayamıyoruz, bizim için yeniden satış değeri olmayan büyük miktarlarda kitap alamıyoruz.)

Alıcı, bir çalışanın size nakit olarak ödeyeceği veya mağaza kredinizi adınız altındaki sistemimize gireceği aynı tezgahın sonuna kadar alacağınız bir makbuz verecektir. (Bu kredinin süresi asla dolmaz!)

Kitaplarınızı Satmak İçin Nereye Gidilir?Beşiktaş İkinci El Kitap Alanlar

Beşiktaş İkinci El Kitap Alanlar

Gerçekten önemli ve etkili süreçler devam ediyor. Bu süreçlerle ticari pazarın maddi manevi çözümlere ulaşması her zaman iyi bir sonuçtur. Ve özellikle, eski terimlerin bulunduğu antik alanlarda, bu ortamın hareketi azalır ve modellere göre ürün üretme kabiliyeti gerçekten de mükemmel bir sonuçtur. Hepimizin parlayan şeyleri insan hayatındaki yerini biliyoruz. Bu ürünlerin ticari bir ürün ve pazar malzemesi olduğunu düşünüyorsanız, derhal paranıza bakmalısınız.

Beşiktaş İkinci El Kitap

Beşiktaş kitap satmak istiyorum ikinci el eski türkçe kitap Beşiktaş yabancı kitap alan satan alım satım yapan yerler alanlar Beşiktaş ikinci el kitap satıyorum alıyorum kitap nasıl Beşiktaş satılır her türlü kitap satın Beşiktaş alınır satmak ikinci 2.el Beşiktaş eski kitap alan firmalar Beşiktaş.

Beşiktaş Eski El Kitap Alanlar

Eski ilçelere, size bağışlanan paraya ve ulaşma çabalarınızda bulunan varlıkların gerçek değerine ulaşma. Bazen, her bir değerlendirme türünün iyi sonuçlarına, bazen rakamların yanı sıra farklı ürün kategorilerine bakmak kolaydı. Size hemen para veren bir sistemin, bildiğiniz ve sahip olmak istediğinizden daha güvenilir olduğunu söylemeye değer.

Beşiktaş İkinci El Kitap Alanlar
Beşiktaş Eski Kitap Alan Yerler
Beşiktaş civarında satacağınız kitaplarınız var

0531 981 01 90
0532 335 75 06
antikaci77@gmail.com
Antika değerine sahip olan kitaplar için özellikle antika kitap alanlar kitapların değerini bilecek olan kişilere ulaştırılmasını sağlamaktadır.
Özellikle ikinci el kitap tutkusu olanlar için tercih edilebilecek birbirinden farklı seçeneklere ulaşılması adına Beşiktaş ikinci el kitap alanlar ile yapılacak olan görüşmeler aranılan kitaplara daha rahat şekilde ulaşılmasını sağlamaktadır. Kitap severler için yıllar öncesinden günümüze kadar gelmiş olan kitaplar konusunda gerçekleştirilen çalışmalar ile birbirinden farklı seçeneklere ulaşmanızı sağlamaktadır.
Özellikle tarihi yansıtması ve taşımış olduğu izler nedeniyle tercih edilmesi söz konusu olan eski kitaplar konusunda kullanıcıların tercih edebileceği farklı türlerdeki kitapların bir araya getirilebilmesi için alımı yapan yerler bu konuda okuyuculara kolaylık sağlamaktadır. Günümüzde eski kitaplara karşı ilgisi olanlar ve aynı zamanda okumayı sevenler için birbirinden farklı kitapların bir araya getirilmesi okuyucular için yapılacak tercihler konusunda daha fazla seçeneğe ulaşılmasını sağlamaktadır.

Beşiktaş Eski Kitap Alan Yerler

Kitap ya da romanın arayanlar için gerekli hassasiyeti göstererek bu alanda satın alma işlemi gerçekleştirilerek istediğiniz türdeki roman ya da kitaplara ulaşmanıza yardımcı olunmaktadır. Antika kitap ya da roman arayanlar Beşiktaş eski kitap alan yerler ile yapacakları görüşmeler doğrultusunda özellikle alınmış olan farklı kitap türlerini bir arada inceleme imkanı elde edebilirler. Uzun yıllardır saklanmakta olan kitaplardan oluşan ufak tefek hasarlar kitabın yaşanmışlığını göstermektedir. Bu konuda özellikle değerini bilecek olan kişiler tarafından yoğun ilgi ile karşılanması nedeniyle gerçekleştirilen çalışmalar değişen fiyat seçenekleri üzerinden satın alma işlemi yapılmasını sağlamaktadır.
Beşiktaş civarında satacağınız kitaplarınız var ise bizleri çağrırsanız fiyat teklifinde bulunabiliriz.Eski olan kitapları çöpe atmayınız.Fakat ansiklopedi ve ders kitapları almıyoruz.Satmak istediğiniz kitaplar eski,ilk basım,roman,hikaye tarzı osmanlıcada olabilir.Saydığımız türden kitaplar almaktayız.

Beşiktaş İkinci El Kitap Alanlar Sevisi
Beşiktaş İkinci El Kitap Alan

ACİL KİTAP SAT
(0532 335 75 06 –0531 981 01 90)
Beşiktaş Eski Kitap Alınır,
Beşiktaş Kullanmadığım Kitap Satıcam,
Beşiktaş Osmanlı Kitap,
Beşiktaş İmzalı Kitap Alan Yerler,
Beşiktaş Sahaf,
Beşiktaş Kitapcı

Beşiktaş antika kitap alan yerler, Beşiktaş antika kitap alan, Beşiktaş toplu kitap alanlar, Beşiktaş toplu kitap alan yerler, Beşiktaş Osmanlı kitap alanlar, Beşiktaş eski Osmanlı kitap alanlar, Beşiktaş eski kitap alıcısı, Beşiktaş eski kitapçı, Beşiktaş eski roman alanlar, Beşiktaş eski tarihi kitap alanlar, Beşiktaş tarihi kitap alanlar, Beşiktaş tarihi kitap alan yerler, Beşiktaş kitap satın alıyoruz, Beşiktaş yeni kitap alanlar, Beşiktaş Osmanlıca kitap alanlar, Beşiktaş İngilizce kitap alanlar, Beşiktaş Fransızca kitap alanlar, Beşiktaş Almanca kitap alanlar, Beşiktaş eski yeni dergi alanlar, Beşiktaş kart alanlar, Beşiktaş kartpostal alanlar, Beşiktaş 2 el kitap satmak istiyorum

Beşiktaş Eski Kitap Alanlar

Osmanlı dönemi eski baskı kitaplarınız alınır.Antika olduğunu düşündüğünüz kitaplarınız varsa almaktayız.El yazma eserlerle ilgilenmekteyiz.Kuranı Kerim alımı yapıyoruz.Beşiktaş sahaf için irtibat numaraları mevcuutur.Çek yolla cevap verelim değerini öğrenin yanlış kitap satımında bulunmayın.
Beşiktaş bölgesi ikinci el kitap alan yerler eski kitaplarınızı alıyoruz.Antika kullanılmış kitap satıcaksanız 0532 335 75 06 bizi arayınız.
Eski antika obje plak kitap almaktadır.Beşiktaş osmanlıca kitap verecek Beşiktaşr dükkanımıza getirebilir.Antika plak osmanlı evrak alırız.Antika eski kitap sahafiye tarzı imzalı eski kitap alan firma olmakla antikacı ünvanımızla komple eşya alırız.

Beşiktaş Eski Kitap Alınır

İlk baskı itaflı kitap alan yerler muzayede hizmetleri el yazma kitap alan dükkan Beşiktaş dükkanımız satışda birşey alacaksanız antika dükkanı Beşiktaş gelip buradan antika bardak porselen eski yazma antika plak 45 lik plak long play alabilirsiniz.
Uzman ekip tarafından yapılacak olan kontroller ile özellikle satmak istediğiniz kitaplar için en iyi ve değerinde fiyat seçenekleri belirlenmektedir. Daha sonrasında gerçekleştirilecek olan satın alma işlemleri ile koleksiyoncular için yeniden satışa sunulması sağlanmaktadır. Beşiktaş El Yazması Kitap Alanlar eski kuranı kerim alım yapmak Beşiktaş,antika,alan,yerler,firma,eşya,alan,yerler,antikacılar,dükkanları,antika,alım,satım,eski,eşyacı.Kadiköy bölgesi ikinci el kitap alan yerler eski kitaplarınızı alıyoruz.Antika kullanılmış kitap satıcaksanız 0532 335 75 06 bizi arayınız.

Beşiktaş İkinci El Kitap Alım Hizmetleri

Her türlü ikinci el kitaplarınızı değerinde fiyatlar ile almanın yanı sıra bu kitapları ihtiyacı olan okur severler ile buluşturmaktadır.Her geçen gün teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi ile kitap okuyan kişilerin sayısı çok daha azalmaya başlamıştır. İşinize yaramayan ve tozlu raflarda bulunan kitaplar ya çöpe atılmakta ya da geri dönüşüm için verilmektedir. Bu neden ile elinizde bulunan ve işinize yaramayan kitaplarınızı çöpe atmak yerine hem kazanç sağlayarak hem de başkalarının yararlanması için firmamıza satabilirsiniz.

Beşiktaş ikinci el kitap alanlar olarak en kaliteli hizmetleri en kısa süre içinde ayağınıza kadar getiren firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizlerin talep etmesi üzerine profesyonel ekibimiz elinizde bulunan kitaplarınızı yakından inceleyerek sizlere en kısa süre içinde fiyat teklifinde bulunmaktadır.

Beşiktaş İkinci El Kitap Fiyatları

Her türlü kitapların yanı sıra elinizde bulunan farklı dillerde yazılmış kitaplarınızda çok daha özel fiyatlar ile alınmaktadır. Elinizde bulunan kitaplarınız hem arayıp da bulamayan kişilerin ihtiyacını karşılaması için hem de kazançlar sağlamanız için firmamızda alımları yapılmaktadır. İkinci el kitap alan yerler firmamız fiyatlar konusunda her zaman size yardımcı olmaktadır.

Beşiktaş ikinci el kitap satmak istiyorum, Beşiktaş eski kitap alanlar, Beşiktaş eski kitap alan yerler, Beşiktaş eski kitap alan, Beşiktaş ikinci el kitap alanlar, Beşiktaş kullanılmış kitap alan yerler , Beşiktaş ikinci el kitap alan yerler, ikinci el kitap alanlar Beşiktaş, Beşiktaş ikinci el kitap, Beşiktaş kullanılmış kitap alanlar, Beşiktaş antika kitap alanlar,

Related Posts

Call Now Button