0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Beykoz Antika Kolleksiyon Bir Ürünü Antika veya Koleksiyon Yapan Nedir?

Beykoz Eski Eşya yazımızda daha ayrıntılı olarak cevapladık “Temel olarak, aşağı doğru gelen şey yaş, tarz değil, materyal değil, hatta nadir. Gerçek bir antika, 100 yaş ve üstü olan herhangi bir şey olarak tanımlanır.

Bu, taş eşyadan, mobilyaya, kıyafetlere, oyuncaklara, aletlere, oymaya ve hatta borulara ve tuğlalara kadar her şeyi kapsar.

Geri kalan her şey tahsil edilir.

beykoz antika alanlar

 

Herhangi bir antika ya da tahsilin istenebilirliği oldukça özneldir. Fads ve trendler belirli ürünlere olan talebi artırabilir. Bununla birlikte, pazarda ne kadar talep olduğu konusunda çaba gösterebilecek birçok faktör olduğundan, bu durum nispeten kısa sürmektedir.

Örnek olarak mütevazı Hummel Figurine’i kullanalım. Bazı figürinler, gelmesi zor sayılır ve fiyatları yükselttikten sonra oldukça sıralıdırlar. Sonra internetin tanıtımı ve onunla birlikte ebay gibi siteler geldi. Bir zamanlar gelmesi zor olan şey, şimdi binlerce olmasa da yüzlerce kişi tarafından bulunabilirdi.Beykoz Eski Eşya Alımı Satım hizmeti burda antika alanlar.

Ek olarak, Hummel koleksiyonu daha nesiller arası bir şeydi. Hummel’in popülerliği 2. Dünya Savaşı’nın ardından büyüdü ve astronomik oranlara fırladı. Ne yazık ki, fiyatları ve arzu edilebilirliği, son yıllarda istikrarlı bir düşüş gösteriyor, çünkü o nesilden daha fazla insan geçmişte kaldı.

Pek çok beykoz antika ve koleksiyon için her zaman ticaret yapacak bir pazar olacaktır. Bir talebin ne kadar olabileceğini söyleyemeyiz. Şanslı olabilir ve koleksiyonerlerin burundan ödeme yapmak isteyebilecekleri bir antika bebek koleksiyonuna sahip olabilirsiniz. Ya da kendilerini aşırı arzlanmış bir pazarda bulunan ve çok az talep gören Hummel’e benzer bir kaderde bulabilirler.

Aynı şey oyulmuş mobilyalarınız için de söylenebilir. 19. yüzyıldan kalma beykoz kolleksiyon  koleksiyoncular arasında hala popülerdir ve bu parçalara olan talebin nispeten güçlü ve sağlıklı bir pazara sahip olması nedeniyle. Diğer daha az popüler parçalar, ancak çok değil.Beykoz Antikacı Eski Eşya Alanlar resimleri;

*

 

 

 

 

 

 

1. Hummel’s – Hummel’s harika yılbaşı hediyeleridir. Almanya’dan çocuklara sahip olan bu sevimli figürler, birine sizin için ne kadar özel olduklarını göstermenin harika bir yoludur. Hemen hemen her fırsatta veya etkinlikte figürinler var.

2. Wade Whimsies Figürinler – Wade figürinler, her tür kaprisli karaktere sahip minyatür porselen figürinlerdir. Harika bir Noel geleneği başlatmak için bu iyi bir şey.

3. Şekerleme Yemekleri – Birine ne bulacağınızı bilmiyorsanız şekerleme yemekleri harikadır. Bu yemekler şekerden daha fazlasını tutabilir. Bu tür yemekler hemen hemen her şeyi tutmak için kullanılabilir. İyi bir şekerleme tabağı, özellikle tatil sezonu boyunca herhangi bir evin evine harika bir dokunuş katabilir.

4. Çay Caddy – Hevesli bir çay sever için iyi bir hediye fikri bir çay caddy. Çay kutuları çay saklamak için kullanılan bir haznedir. Tea Caddies, tüm şekillerde, boyutlarda ve farklı materyal türlerinde gelir.

5. Cam Kağıt Ağırlıkları – Cam kağıt ağırlıkları eşsiz ve harika hediyelerdir. Bunlar, görüntülendikleri her yerde harika görünürler. Ayrıca, hayatınızdaki özel kişiye harika hediyeler veriyorlar.

6. Antika ve Klasik Şarap Aksesuarları – Şarap aksesuarları için birçok seçenek vardır. İşte bazı fikirler.

 • Gümüş şarap altlığı
 • Şarap şişesi tutucular
 • Bordo sürahiler
 • Tirbuşon ve diğer aletler
 • Şarap hunileri
 • Şarap etiketleri

7. Koku / Parfüm Şişeleri – Gönderilen şişeler ilgi çekici bir hediye olabilir. Bu tür şişeler M.Ö. 1000’den bu yana olmuştur ve birçok farklı şekil ve büyüklüktedir. Koku şişeleri her kız için mükemmel bir hediyedir.

8. Kraliyet Doulton Toby Sürahileri – Toby sürahileri, herhangi bir erkek için harika bir hediye fikridir. En sevdiğiniz soğuk içeceği içerken harika sohbetler yaparlar.

9. Kraliyet Doulton Figürinler – Kraliyet Doulton geniş bir figürin çizgisi yapar. Güzel bayanlardan ünlü Bunnykins heykelciklerine kadar her şey.

10. Beykoz Gümüş Kişisel Eşyalar – Birçok harika gümüş kişisel eşyalar vardır. İşte bazı harika hediye fikirleri.

 • Ofis eşyaları – mektup açacakları, masa setleri ve mürekkep kuyuları.
 • Resim çerçeveleri
 • El aynaları
 • Kart Kılıfları
 • Vinaigrettes
 • Çakmaklar
 • Enfiye kutusu
 • pincushions

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir