0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Esenyurt Antika Eski Mobilya Alanlar

Evinizde bulunan mobilyaların atık elden çıkarma zamanının geldiğini düşünüyorsanız hiç beklemeden bizleri arayabilirsiniz.

Esenyurt antika mobilya alan yerlerolarak yıllardır İstanbul üzerinde değerinde fiyat teklifi sunuyor ve müşterilerimizi memnun ediyoruz. Mobilyalarınıza fiyat teklifi verirken tüm konuları ele alıyoruz. Elinizde bulunan mobilyaların türü ne olursa olsun bizlerden fiyat teklifi almadan satmamanızı öneriyoruz.

Eski Klasik Mobilya Satışı

Özellikle orijinal klasik mobilyalar yüksek fiyatlardan alıcı bulunur. Zaman geçtikçe değerlenen bu ürünler fabrikasyon mobilyalara göre çok daha değerlidir. Elinizde bulunan eski mobilyaların orijinal olup olmadığını öğrenmek için bizden destek alabilirsiniz. Eski mobilyalar konusunda uzman olanEsenyurt eski mobilya alanlar sizi memnun edecek fiyat teklifleri sunar.

Mobilyalarınız En Uygun Fiyatlardan Alınır

Esenyurt eski eşya alanlar arasında vermiş olduğumuz hizmet sayesinde antikacı dükkanları arasından hızla sıyrılıyoruz. Mobilya alım ve satım işlemlerimiz hız kesmeden devam ediyoruz. Bu konuda deneyimlerimize güvenerek sizin de memnun kalacağınız bir hizmet politikası yürüyoruz.

Esenyurt Antika Eski Mobilya Alanlar

Mobilyalarımız Nasıl Satabilirim?

Mobilya alımı sırasında ödemeleriniz nakit ve adresinizde yapılır. Hızlı ulaşım ve anında satın alma faaliyetlerimiz sayesinde eşyalarınızı zaman kaybetmeden gelir elde edebilirsiniz.Nakit alım sayesinde ödeme için kaygılanmanıza gerek kalmıyor. Sizlerde eski ve değerli eşyalarınızı satmanın geldiğini bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Yıllardır Esenyurt üzerindemobilya alım satım işlemlerini yürüterek ardımızda binlerce memnun müşteri bıraktık.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button