0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Habibler Antika Eski Mobilya Alanlar
Hem maddi hem de manevi değeri bulunan antika parçalar almak ya da satmak istiyorsanız Habibler eski eşya alanlar firmamızı ziyaret edebilirsiniz.
Habibler eski eşya alanlar firmamız içerisinde eski ve manevi değeri fazla olan çok sayıda antika ve eski eşya bulabilirsiniz. Bunların her biri firmamız tarafından itinayla muhafaza edilmekte olup müşterilerimize en iyi şekilde sunulur. Üstelik firmamız hem alım hem de satım yapmaktadır.
Habibler Eski Mobilya Alan Yerler
Habibler antika mobilya alan yerler olarak firmamızda her bir eşya kullanılabilir şekilde yeni sahiplerine ulaştırılır. Bunun için eşyalar doğrudan müşterilere satılmadan önce başka adreslerden teslim alınır. Bu sayede evlerinizde kullanmadığınız eşyalar için firmamızla iletişime geçip nakit elde edebilirsiniz.

Habibler Antika Eski Mobilya Alanlar

Habibler Antika Alım Satımı
Habibler eski eşya alım satımı konusunda en çok işlem gören ikinci el parçalara bakıldığında bunlar arasında koltuk takımı, masa, sandalye, vitrin, büfe, konsol gibi çok sayıda eşya yer alır. Her bir eşyanın fiyatı kullanım değerine göre belirlenir. İkinci el ürünlerde fiyatların düşük olması ve çeşitliliğin fazlalığı her zaman müşteriler açısından avantaj sağlar.
Habibler Eski Mobilya
Habibler eski mobilya alanlar olarak hizmet veren firmamız içerisinde evin dört bir yanında kullanabileceğiniz çok sayıda eşyayı bulabilirsiniz. Bu eşyalara ve çok daha fazlasına ulaşabilmek için geniş bir alana hizmet veren firmamıza ulaşabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button