0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

eski kitap alanlar,kitap alanlar,kitapcı dükkanı,kitap alan yerler,ikinci el kitap

İkinci El Kitap Alanlar

Kullanılmış kitaplarınızı ikinci el kitap alanlar ile makul bir fiyattan satabilirsiniz

Evinizde merak ettiğiniz çok fazla kitap var mı: “Belki de bazı kitaplar satmalıyım, ama nerede?” ikinci el kitap alanlar alıcısını kullanın. Nakit için birkaç kitap sat. Evinizde bir miktar alan yaratın ve satılan her kitapla biraz para kazanın.

Belki de artık bu eğitim kitaplarına ihtiyacınız yok, ama onları da atmak istemezsiniz. Ya da zevkinize uygun olmayan hediyeler olarak almış olabilirsiniz. Momox’ta eski kitaplarınızı çevrimiçi olarak kolayca satabilirsiniz. Bu kitapların okul, üniversite veya boş zamanlarınız için kitapları olup olmadığına bakılmaksızın. Kitapların İngilizce ya da başka bir yabancı dilde olup olmadığı – momox’ta kullanılmış kitaplarınızı uygun bir fiyata satabilirsiniz. Başkalarını mutlu et ve eski kitaplarını alarak para biriktirmelerine yardım et.

Portalımız, bir çevrimiçi bit pazarı gibi çalışıyor. Eski kitaplarınızı elden çıkarmak zorunda değilsiniz, ancak onları çevrimiçi satma olanağınız var. Böylece, bu ikinci el kitap alanlar kitaplara ikinci bir hayat veriyorsunuz. Artık kitapçıda bulunmayan fakat diğer okurlara hala rağbet gören eski kitaplarınız var? Momox’ta bu kitapları da uygun bir fiyata satabilirsiniz. En sevdiğiniz kitapları koleksiyonunuzda tutun ve kalanını momox’ta satarak kurtulun. Momox kitap alıcısını kullanın ve kitaplarınızı diğer okuyuculara aktarın.

Eski kitaplarınızı ikinci el kitap alanlar

Kullanılmış kitaplar için en büyük çevrimiçi pazar yeriz. Uzun yıllara dayanan deneyimimizden yararlanın ve kullanılmış kitaplarınızı momox ile satın. Kolay ve basit.

  • Kolaylık: momox ile masadan ayrılmadan kitaplarınızdan kurtulabilirsiniz.
  • Kesinlik: pazarlık yapan tüccarlarla uğraşmak yerine, eski kitaplarınız için ne kadar para kazanacağınızı en baştan bilirsiniz. Kitap başına önerilen fiyat mevcut piyasa fiyatına göredir.
  • Toplu satış: Bireysel olarak kitapla kitap satmak yerine, tüm eski kitaplarınızı bir kerede satabilir ve gönderebilirsiniz.
  • Tüm kitap ciltlerini satma: “Harry Potter” veya “Yüzüklerin Efendisi” gibi tüm ciltlerini sorunsuzca sat.
  • Tam fiyat alın: tüm nakliye masrafları tarafımızdan ödenecektir. Kullanılmış kitaplarınızı ücretsiz olarak satmak ve tüm gelirleri almak.
  • Sürdürülebilirlik: satılan her ikinci el kitabı çevrenin korunmasına katkıda bulunur.
  • momox hepsini alır: kullanılmış kitaplar, eski filmler, CD’ler veya oyunlar. Burada tüm medya makalelerinizi çevrimiçi olarak satabilirsiniz.

    ikinci el kitap alanlar

Kullanılmış kitaplarınızı ikinci el kitap satabilirsiniz – hızlı ve kolay ve makul bir fiyata

Yani kullanılmış kitaplarınızı momox’ta satmak mı istiyorsunuz? Harika, müşteri hesabı oluşturarak sadece bir kez kayıt olman gerekecek. Gizli maliyet yoktur ve işlem sadece birkaç dakika sürer. Kitap satışı için, sadece ilgili kitabın ISBN numarasına ihtiyacınız vardır. Çoğu durumda, ISBN numarası arka kapakta bulunabilir. ISBN’nin 13 veya 10 hanesi olabilir. 13 basamaklı ISBN numarası yeni sürümdür, ancak her iki sayı da geçerlidir. Kitap satışınızın fiyatını belirlemek için, giriş alanına ISBN numarasını girin ve görüntülenen değeri onaylayın. Bu şekilde önerilen fiyatı kabul etmiş olursunuz.

momox, gerçek zamanlı olarak çeşitli tüccar sayfalarını ve kitap satışına ilişkin mevcut piyasa fiyatlarını sorgulayarak fiyatı hesaplar. Daha fazla  ikinci el  kitap satmak istiyorsanız, işlemi tekrarlayın. Bize kitaplarınızı gönderdiğinizde bunu ücretsiz yaparsınız. 2006’dan bu yana 1,8 milyondan fazla müşteri hizmetimizi kullandı ve kullanılmış medya ürünlerini ikinci el kitap alanlar makul bir fiyata sattı.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button