Menü Kapat

Kadıköy Antika Eşya Alan Yerler Halı Plak Obje

Kadıköy Antika Eşya Alan Yerler Halı Plak Obje

Kadıköy Antika Eşya Alan Yerler

resimler, çizimler, baskılar

seramik, cam, dekoratif objeler, metal işi

kitaplar, oyuncaklar, meraklar ve koleksiyonlar

eski eserler ve emanetler

antika olta takımı gibi diğer özel ürünler

Kadıköy Antika Eşya Alan Yerler Halı Plak Obje

Sektördeki en büyük antika alımlarından bazılarını düzenledik. Devam eden başarımız, müşterilerimizin memnuniyetinden kaynaklanıyor. Antikalarınız ve koleksiyonlarınız için mümkün olan en iyi fiyatları ödemek için yukarıda ve öteye gidiyoruz.

Kadıköy antika firması evizniden eşyalarınızı almaktadır.Antika mobilya plak kitap halı el dokuma halı eski eşya satın almaktadır.

Aşağıdakilerden herhangi birinde uzmanlaşmaya karar verebilir veya mümkün olduğunca çok müşteriye hitap edebilmek için her şeyin bir kısmını stoklayabilirsiniz.Kadıköy antika eşya alanlar sıklıkla geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

 • mobilya – çok sayıda farklı tür vardır, bazı satıcılar ülke ve çiftlik evi mobilyalarında uzmanlaşmıştır, bazıları ise osmanlı parçaları üzerine yoğunlaşmıştır.
 • tekstil ve halılar, halılar ve dikişler
 • resimler, çizimler, baskılar

 • heykeller
 • saatler (dede saatler dahil) ve barometreler
 • seramik, cam, dekoratif objeler, metal işi
 • pullar, madeni paralar ve madalyalar

 • mücevherler, gümüş, eski yıldız porselen tabağı
 • oryantal sanat ve objeler
 • kitaplar, oyuncaklar, meraklar ve koleksiyonlar
 • silahlar, silahlar
 • müzik Enstrümanları
 • antika olta takımı gibi diğer özel ürünler

 • eski eserler ve emanetler
 • ‘retro’ ve mutlaka antika olmayan antika eşyalar

Belirli bir tarzda, okulda veya dönemde uzmanlaşmaya karar verebilirsiniz.

Ev temizliği yapmayı planlıyorsanız, elden çıkarmak için pek çok antika eşyaya sahip olmayacaksınız – daha iyi ürünler için pazarlık bir köşeye sahip olabilir ve diğerlerini ikinci el satıcılara satabilirsiniz.

Onarım ve restorasyon, değerlendirmeler, boya sökme, yeniden döşemeler vb. Gibi bir dizi hizmet sunmaya karar verebilirsiniz. Belki de değerleme ve değerlendirme yapacaksın. Müşterilerinizden bazıları bir katalogdan sipariş edilebilecek çoğaltma ürünleri isteyebilir. Belki de temyizleri artırmak ve onlara yeni bir yaşam kiraları vermek için nispeten düşük değerli kalemleri ‘büyütmeyi’ planlıyorsunuz. Belki eski ve geri kazanılmış malzemelerden yapılmış geleneksel tasarımlara yönelik ‘yeniden hazırlanmış’ ve ‘yeni-eski’ ürünler üretmek ve satmak niyetindesiniz.Kadıköy antika dükkanımıza sizleri beklemekde.

Stokunuzu gösterme

Stoklarınızın niteliği, gösterilme şeklini ve tesislerinizin genel etkisini etkileyecektir. Çok pahalı ürünlerle uğraşmayı planlıyorsanız, muhtemelen her bir parçanın tam etkisi potansiyel müşteriler tarafından takdir edilebilsin diye stokların boşaltacaktır. Pazarın en iyisi olan ucunu hedeflemeyi planlıyorsanız, müşterilerinizin pazarlık için tedirginlik arzusunu şımartmaya ve tesisiniz mümkün olduğunca fazla parça toplamaya karar verebilirsiniz. Dolaplarda kırılgan parçaları hasarsız şekilde sergileyerek kırılmaları en aza indirmeye özen gösterin. Dikkatinizi dağıtırken dürüst olmayan kişilerin küçük eşyaları cebe sokabileceğini unutmayın.

Ekranlarınızı sürekli olarak yeni parçalar ekleyerek veya etrafınızdaki en az hareketli stokta satarak, satılacak yeni ürünleriniz varmış gibi görünmesini sağlamaya çalışın.

Artık birçok satıcı yeni parçaları vurgulamak için Instagram gibi sosyal medya kullanıyor.

Bazı eşyaları Kadıköy antika alanlar aracılığıyla ve / veya kendi e-ticaret web siteniz aracılığıyla satmayı düşünüyorsanız, o zaman muhtemelen iyi fotoğraflar çekmeniz ve tam ve doğru açıklamalar yazmanız gerekir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kadıköy kullanmadığınız eski ikinci el kitap alım satımı yapmaktadır.Antika işi ile uğraşan firmamız kullanmadığınız mobilyaları klasik eşyalarınızı almaktadır.

0531 981 01 90

0532 335 75 06

Eski bünyan halı el dokuma hereke halılar alım satım işlemleri,bize email atınız antikaci77@gmail.com

Posted in Kadıköy Antika Eşya Alanlar Antikacı
Call Now Button
WhatsApp Destek