Menü Kapat

Kağıthane Antika Alanlar

Antika Alanlar

Hizmete girdiği ilk günden bu yana Kağıthane antika alanlar olarak kaliteli hizmetler ile güvenilir olmayı ve müşteri memnuniyetini iş prensi olarak benimsenmektedir.

Antika Eşya Hizmetlerinde Güven

Antika eşyalar maddi değeri yüksek olan eşyalar demektir. Genel olarak pek çok kişide antika eşyalar bulunmaktadır. Bu eşyaların bazen elden çıkarmak zorunda kalındığı zaman güvenilir bir firmaya satışını yapabilirsiniz. Bu konuda firmamız en kaliteli ve en güvenli hizmetleri ile sektöründe lider olmayı başarmıştır. Yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmek ve satmak istediğiniz antika parçanın ya da parçaların fotoğrafını yollamaktır.

İşinde uzman olan profesyonel ekibimiz resimleri detaylı olarak inceleyerek en kısa süre içinde size bilgi vermektedir. Kağıthane antika alan yerler arasında firmamız hem güler yüzlü çalışanları hem de kaliteli hizmetleri ile her zaman adından söz ettirmektedir. Firmamız için müşterilerimizin memnun kalması ve kaliteli hizmetler alması her zaman ilk sırada yer almaktadır.

Kağıthane Antika Eşya Fiyatları

Antika eşyaların gerek alımlarında gerek ise satışlarında firmamızdan güven içinde hizmet alabilirsiniz. Genellikle fiyatlar antika eşyaların özelliklerine ve antik değerlerine göre belirlenir. Kağıthane antika alım satım firmamız fiyatlar konusunda her zaman değerinde rakamlar ile hizmetlerini vermektedir. Fiyatlar antika eşyaların türlerine, temiz kullanılmasına, yıpranma durumuna ve ne kadar eski olduğuna göre değişmektedir. Her zaman güvenli olduğu için firmamız ile çalıştığınıza pişman olmayacaksınız.

Antika-Radyo-Alıcıları-İstanbul

 

Umduğunuzdan daha kaliteli ve zengin içerikleri bulabileceğiniz sayfalarımız üzerinden antikacılıkta çığır açacak hizmetlerle buluşabileceksiniz. Kağıthane Antika Alanlar sayesinde ulaşacağınız kaliteli ve kapsamlı bilgiler ile eşyalarınızın boşa gitmeyeceğinden emin olabileceksiniz. En güzel, kaliteli ve uygun fiyatlı antikacılık hizmetlerinde aradığınız her ürün için en iyi fiyatların belirleneceğini görebileceksiniz. Sizler için ürünler üzerinde tespitleri gerçekleştirmekte olup, aynı zamanda ürünlerin başka ellerde de değer görmesi için fırsat vermekte olan sitelerimizi hemen ziyaret etmek isteyeceksiniz. Hiç vakit kaybetmeden bağlanabileceğiniz sayfalarımız sayesinde alacağınız ürünlerin sizleri pişman etmeyeceğini görebileceksiniz. Keza ürünleri satarken de asla zorlanmayacaksınız. Hangi ürünler antikadır sorusunun yanıtını bizden alabilirsiniz. Ürün değerlendirme konusunda profesyonel hizmetleri aktarıyoruz.

Başka hiçbir yerde bulamayacağınız hizmetleri Kağıthane Antika Alanlar olarak sunuyoruz. Sizler de büyük bir özveri ile sakladığınız, kullanmadığınız ve sürekli gözünüzün önünde durmasından ötürü kalabalığından sıkıldığınız eşyalarınızın çöpe gitmemesi için değerlendirmek amacıyla sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Antika alan yerler arasında dürüstlüğü, fiyatları ve hoşgörüsü ile sizleri mutlu edecek olan seçeneklere hemen ulaşabileceksiniz. Her esere antika değerinde fiyatların verilmeyeceğinin altını çizecek olan ekiplerimiz tarafından ağırlanacak olmanın rahatlığını ve konforunu derinden hissedebilirsiniz. Farklı ürünlere göz atmak, size bir telefon kadar yakın olan ekiplerimizle iletişim kurmak ve anında güvenilir ödemelerden faydalanmak için hemen adım atabilirsiniz. Antikalarınızı değerinde fiyatlarla alırken veya satarken ödemeler, objeler ve danışmanlık hizmetleri konularında sıkıntı yaşamayacağınız adreslerimizden vazgeçmek istemeyeceksiniz.

Hayatınızdaki özel kişilere özel bir hediye vermeyi istediğiniz zaman antika eşyaları da düşünebilir ve Kağıthane antika alanlar konusunu inceleyebilirsiniz. Özellikle el işçiliği ile yapılmış ahşap antika eşyalar bugün piyasada çok tutulmakta ve antika alanlar Kağıthane koleksiyonları içinde değerlendirilmektedir.

Antika Alanlar

Sadece ahşap eşyayı değil antika koleksiyonları pek çok farklı grupta eşyayı da kapsayabilir. Dededen kalma saatler, bakır tombaklar, gümüş takımlar, anneannelerin annesinden kalan ve el tezgahlarında dokunan işlemeli örtüler, Osmanlı eşyaları denen ve askeri çağrışımlı nişan, rozet, kılıç, kama gibi eşyalar bütün antikacıların ve tabii Kağıthane antika alanlar ve satanların ilgisini çeker. Eski fotoğraf makinelerinin, taş plakların, oyuncakların ve Osmanlı katiplerinin kullandığı eski dolma kalemlerinin bile meraklısı var bugün.

Hediyelik Antika Eşyalar

Ama günün birinde Kağıthane antika alan yerler içinde bir Ayvazovski tablosu bulursanız sakın kaçırmayın, olabilecek en nadide hediyelerden biridir. Denizlerin, dalgaların, fırtınalı havaların ve fırtınalı havadaki gemilerin ressamı olarak bilinen İvan Ayvazovski 1817 ve 1900 yılları arasında yaşayan ünlü Rus ressamıdır. Çok sayıda deniz tablosu yapan bu ressamın hayat boyunca beş binin üzerinde tablo yaptığı bilinmektedir. Orijinal bir Ayvazovski tablosuna sahip olmak bugün için bütün antika meraklıların düşüdür. Ressamın otuz kadar tablosu Türkiye’deki müzelerde ve resmi kurumlardadır ama belki ailenizin geçmiş hayatında da böyle bir eser yer almıştır.

Related Posts

Call Now Button
WhatsApp Destek