0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Kağıthane Antika Alım Satım

Antika eşyalara karşı ilgisi olanlar veya elinde bulunan antikaları satarak kazanca dönüştürmek isteyenler için antika alım satım hizmeti kapsamında talepleriniz karşılanmaktadır.

Farklı türlerdeki antika değerine sahip eşyalar için Kağıthane antika alım satım hizmeti vermekte olan mağaza her talebinizi kısa süre içerisinde karşılamaktadır. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip uzman ekip tarafından yapılacak olan incelemeler sırasında pek çok farklı ayrıntıya dikkat edilerek her parçanın değerine uygun fiyatlar ile satın alınması sağlanmaktadır.

Antika eşyalar geçmişten günümüze kadar özellikle sahip olduğu değerin yanı sıra görünümü nedeniyle pek çok farklı alanda kullanılan parçaları oluşturmaktadır. Mağaza içerisinde çok sayıda farklı parçayı bir araya getirebilmek adına Kağıthane antika alan yerler arasında gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar ile mağaza bu alandaki taleplerinizi karşılamaya devam etmektedir. Yeterli kapasiteyle gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde her talebinizin kısa süre içerisinde karşılanması sağlanmaktadır.

antikacı dükkan fotoğraf

Antikacı dükkan

Antika Alan Yerler

Kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını devam ettirmekte olan mağaza antika alım satım Kağıthane hizmeti ile bölgedeki taleplerinizi karşılamaya devam etmektedir. Değerlendirmeler sırasında pek çok farklı ayrıntıya dikkat edilerek parçaları değeri belirlenmektedir. Belirlenen fiyatların onaylanması durumunda yapılacak olan ödeme işlemleri nakit olarak gerçekleştirilmektedir. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan satın alma işlemi tamamlanmaktadır. Farklı parçalar için mağaza ile yapacağınız görüşmeler doğrultusunda taleplerinizi ileterek kısa süre içerisinde geri dönüş alabilirsiniz.

ÇAĞLAYAN MAHALLESİ
ÇELİKTEPE MAHALLESİ
EMNİYET EVLERİ MAHALLESİ
GÜLTEPE MAHALLESİ
GÜRSEL MAHALLESİ
HAMİDİYE MAHALLESİ
HARMANTEPE MAHALLESİ
HÜRRİYET MAHALLESİ
MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
NURTEPE MAHALLESİ
ORTABAYIR MAHALLESİ
SEYRANTEPE MAHALLESİ
SULTAN SELİM MAHALLESİ
ŞİRİNTEPE MAHALLESİ
TALATPAŞA MAHALLESİ
TELSİZLER MAHALLESİ
YAHYA KEMAL MAHALLESİ
YEŞİLCE MAHALLESİ


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir