0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.
Menü Kapat

Konaklar Plak Alan Yerler Alanlar Antika

Konaklar Plak Alan Yerler Alanlar Dükkanı

Eski zamanlardan günümüze kadar gelmiş olan eski plaklar için gerçekleştirilecek alım satım hizmetleri konusunda mağazamız profesyonel şekilde çalışma yapmaktadır.

Farklı nedenlerden dolayı elindeki plakları satışa sunmak isteyenler için konaklar taş plak alanlar olarak yapmış olduğumuz çalışmalar dahilinde bölgedeki taleplerinizi karşılamaktayız. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekibimiz konaklar plak alanlar hizmetlerimiz dahilinde yapılacak incelemeler ile satmak istediğiniz parçalara göre değeri üzerinden fiyat belirlemektedir.

Plak Alan Yerler

Geniş ürün seçeneği üzerinden gerçekleştirmiş olduğumuz konaklar  plak alan yerler çalışmaları dahilinde özellikle elinizdeki plakları değiştirmek ya da değerine uygun fiyatlar ile satmak istediğinizde kaliteli hizmet almanız için çalışmaktayız. Farklı eserlere ulaşmak isteyenler için konaklar plakçı dükkanı olarak bir araya getirmiş olduğumuz eserleri mağazamızda yeniden satışa sunmaktayız.

Eski Plak Alım Satım

Geçmişte sıklıkla kullanılmakta olan plaklar için günümüzde de özellikle o eserleri plak üzerinden dinlemek isteyenler için konaklar plak alım satım hizmeti vermekteyiz. Aradığınız eserlere ulaşmak istediğiniz durumlarda konaklar ikinci el plak alanlar çalışmalarıyla satın almış olduğumuz eserleri mağazamızda plak severler için yeniden satışa sunmaktayız.

Konaklar İkinci El Plak Alanlar

Müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet vermekte olan mağazamız konaklar eski plak alan yerler arasında yapmış olduğu çalışmalarda göstermiş olduğu hassasiyet ile en iyi şekilde hizmet almanızı sağlamaktadır. Nakit ödeme seçeneği ile tamamlanacak olan satın alma işlemleri için konaklar plak alıcıları arasında uzun yıllardır aralıksız şekilde faaliyet göstermekteyiz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button