Menü Kapat

Kategori: Antika Gümüş Eşya Alanlar

Gümüş Alanlar

Antika Alanlar alanında kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmekte olup müşteriler tarafından en çok tercih edilen firmadır. Bu nedenle sektöre yön vermektedir. Antika Gümüş Eşya Alanlar uzman ekibi ile ürünleri önce ekspertiz hizmeti verip değer belirlerler. Değer belirleme işlemi esnasında ürünler hakkında detaylı bilgi müşteriye iletilir.

Antika Gümüş Alanlar

Gümüş fiyatlarda yükselmeye devam ediyor ve 2018 itibariyle rekor seviyelere yaklaşıyor. Bu, birçok insanın ağır gümüş çay servisini satmak istemesine neden oluyor. Gümüş çay setinizi satarken iyi bir anlaşma yapmak, saygın bir kaynağa sattığınızdan ve mevcut “spot” gümüş fiyatına yakın sattığınızdan emin olmak için araştırma yapmayı içerir. Eğer mücevheriniz premium ise, satmadan önce birkaç teklif aldığınızdan emin olun.Gümüş Alanlar eski gümüşlerinizi değerinde almaktadır.0531 981 01 90

Değer Belirleme

Değer belirleme işleminden sonra müşteriler de kabul ederse Antika Gümüş Eşya Alanlar ürünler için ödeme müşteri nezdinde nakit olarak yapılır. Ödeme yapıldıktan sonra ekibimiz ürünleri paketler ve nakliyesini gerçekleştirir. Daha sonra ürünler temizlenir ve yeni müşteriler için satışa sunulur.

Call Now Button
WhatsApp Destek