Menü Kapat

Kategori: Antika Aldığımız Ürünler – 6

Antika Alanlar

Alanında kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmekte olup müşteriler tarafından en çok tercih edilen firmadır. Antika Aldığımız Ürünler  çok çeşitlidir. Bu nedenle sektöre yön vermektedir. Alanında uzman ekibi ile ürünleri önce ekspertiz hizmeti verip değer belirlerler. Değer belirleme işlemi esnasında ürünler hakkında detaylı bilgi müşteriye iletilir.

Antika Değeri Belirleme

Değer belirleme işleminden sonra müşteriler de kabul ederse ürünler için ödeme müşteri nezdinde nakit olarak yapılır. Ödeme yapıldıktan sonra ekibimiz ürünleri paketler ve nakliyesini gerçekleştirir. Daha sonra antika aldığımız ürünler temizlenir ve yeni müşteriler için satışa sunulur.

Antika ve Kitap

Modern birinci basım kitapları aslında son 30 veya 40 yılda yayınlanan kitaplardır. Bazı insanlar için bunlar favori yazarları veya kitapları için tahsil edilebilir. Diğerleri için sadece bir gün tahsil edilebilecek bir şey için biraz daha yüksek bir fiyat ödemeye hazırlar. Antika aldığımız ürünler ve kitaplar başka müşterilere hediye de edilebilir. Bu nedenle firmamız kitap alanlar olarak da sorumluluk üstlenip değerinde kitap alımı yapar.

Call Now Button
WhatsApp Destek