Menü Kapat

Kategori: Beykoz İkinci El Müzik Cd’si Alanlar

Beykoz İkinci El Müzik Cd’si Alanlar

İstanbul’un en eski semtlerinden Beykoz, kullanılmış müzik CD’lerinin alıcılarını ve satıcılarını her zaman cezbetmiştir.

Aslında CD’ler eski sayılmıyor, bu yüzden artık Beykoz müzik CD’lerini alıp satanlar arasında artık piyasada olmayan ünlü şarkıcıların albümlerini bulmak daha önemli. Örneğin ülkemizde rap müziğin ilk temsilcilerinden biri olan Cece Medcezir albümü, müzik severler için kaçırılmaması gereken bir fırsat. Özellikle yabancı müzik severlerin dayanamayacağı unutulmaz bölümler altın değerindedir.

Beykoz Müzik Cd’si Alanlar

Bunu yapmak için gerçekten müziği sevmeniz gerekir. Müziği seviyorsanız, eski kitapları, eski film afişlerini, eski kartpostalları da seversiniz. Bu çeşitlerin Beykoz müzik CD’si tarafından satın alınan koltuklar listesinde de satıldığını göreceksiniz. Antika satıcı bile artık sadece kitapçı değil ve bu çeşitlemeler için gitti.

CD nedir?

Kullanılmış CD’lerden bahsediyoruz, ancak CD olarak adlandırılan CD çıkış tarihi, uzak bir geçmiş olmayan 1982’dir. Bu nedenle, CD eski bir öğe olarak tanımlanmaz. İkinci el alışverişler, artık müzik severler tarafından satılmayan albümleri arama açısından daha fazla dikkat çekiyor. Standart CD’lerin 72 dakikalık müzik depolama kapasitesi vardır, bu da onları uzun süreli dinleme için uygun hale getirir. Teknik olarak bir CD, verilerin uzun süre saklanabileceği bir dijital depolama ortamı olarak tarif edilebilir. Beykoz müzik CD’leri satın alan mağazalar çok önemli arşivler bulabilirler.

Call Now Button
WhatsApp Destek