Menü Kapat

Kategori: Kadıköy Antika Eşya Alanlar Antikacı

Kadıköy Antika Eşya Alanlar Antikacı

Sektördeki en büyük antika alımlarından bazılarını organize ettik. Başarımızın devamı müşterilerimizin memnuniyetidir. Antika ve koleksiyonlarınız için en iyi fiyatları ödemek için elimizden geleni yapıyoruz.

Kadıköy Antika Eşya Alanlar

Antik şirket Kadıköy eşyalarınızı Eviz’den satın alıyor.Antika, kitap mobilyaları, kitaplar, el yapımı halılar, halılar, eski eşya alımı.

Aşağıdakilerden herhangi birinde uzmanlaşmaya karar verebilir veya mümkün olduğunca çok müşteri çekmek için her şeyi satın alabilirsiniz. Kadıköy antika alıcıları genellikle geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Kadıköy Antika Eşya Alım Satım

Ev temizliği yapmayı planlıyorsanız, atabileceğiniz çok fazla antikalar olmayacak – daha iyi ürünler için karlı bir köşe bulabilir ve bunları ikinci el satıcılara satabilirsiniz.

Kadıköy Antika Alanlar Antikacı

Onarım ve restorasyon, değerlendirme, boya çıkarma, yeniden döşeme, vb. Bu tür hizmetleri sunmaya karar verebilirsiniz. Belki de bir ölçme ve değerlendirme yaparsınız. Bazı müşterileriniz katalogdan sipariş edilebilecek kopya ürünler talep edebilir. Belki de çekiciliği artırmak ve onlara yeni kiralar vermek için nispeten ucuz şeyleri “büyütmeyi” planlıyorsunuz. Belki de eski ve geri dönüştürülmüş malzemelerden geleneksel yapılar için “yeniden hazırlanmış” ve “yeni” ürünler üretip satmayı planlıyorsunuz. Kadıköy’deki antik dükkanımızda sizleri bekliyoruz.

Call Now Button
WhatsApp Destek