Menü Kapat

Kategori: Kınalıada Antika

Kınalıada Antika Alanlar

Antika işlemeli yan duvarları ve ayakları olan antika koltuklar ve mobilyalar masrafları karşılığında satın alınmakta ve satılmaktadır. Antika Adalar mağazaları arayanlar için orijinal ve dayanıklı mobilyalar satın alıyoruz. Evinizde kullandığınız veya uzun zamandır beklediğiniz mobilyalardan kurtulmak istiyorsanız Adalar antika satın alma şirketimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kınalıada Antika Alan Yerler

Antika mobilyalar sadece sandalyelerle sınırlı değildir. Vitrinler ve çeşitli dolaplar da bu alana dahil edilebilir. Örneğin, bir kafa yatağı bir örnek olabilir. Özel işlemeli ayakları ve üst kısımları, yaldızlı nakış veya basit bir tasarıma sahip antika mobilyalar, başkalarından satılmakta ve satın alınmaktadır.

Kınalıada Antikacı

Vitrinlerin ve mobilyaların antika özellikleri, ürünün kaç yaşında olduğu ile ilgilidir. Aşınmış ve hasar görmüşse maliyeti düşebilir. Orijinalliklerini kaybetmemek için mobilya ve benzeri antika ürünlerin değiştirilmemesi önemlidir. Ek olarak, boya veya ana malzemesine zarar veren diğer işlemlerden geçmemelidir.

Kınalıada Antika Alım Satım

Gümüş malzemeler kendi görsel faydaları ve avantajları olan farklı ürünlerdir. Antika adaları arayan insanlar ve kurumlar için tüm antika malzemeleri satın alıyoruz. Gümüş tepsiler en yaygın antika malzemelerden bazılarıdır. Ayrıca şeker kabı gibi ürünleri antika alanında da değerlendirebilirsiniz.

Call Now Button
WhatsApp Destek