Menü Kapat

Kategori: Maltepe Antika Alanlar

Maltepe Antika Alanlar

Maltepe bölgesinde antika hizmeti veren firmamız, bu sektörde önde gelen eski ürünleri satın almaktadır.
Aradığınız yeri bulmak için etkili bir cevap buluyoruz Maltepe antika. Güvenli bir derecelendirme ile antika alıp satıyoruz.

Maltepe Antika Alan Yerler

Antika işlemeli yan duvarları ve ayakları olan antika koltuklar ve mobilyalar masrafları karşılığında satın alınmakta ve satılmaktadır. Antika Maltepe mağazaları arayanlar için orijinal ve dayanıklı malzemelerden mobilya satın alıyoruz. Evinizde kullandığınız veya uzun süre beklediğiniz mobilyalardan kurtulmak istiyorsanız, Maltepe’de antika satın almak için firmamıza başvurabilirsiniz.

Maltepe Antikacı

Antika mobilyalar sadece sandalyelerle sınırlı değildir. Vitrinler ve çeşitli dolaplar da bu alana dahil edilebilir. Örneğin, bir kafa yatağı bir örnek olabilir. Özel işlemeli bacaklar ve üstleri, yaldızlı nakışlar veya basit desenleri olan antika mobilyalar başkalarından satılır ve satın alınır.
Vitrinlerin ve mobilyaların antika özellikleri, ürünün kaç yaşında olduğu ile ilgilidir. Aşınmış ve hasar görmüşse maliyeti düşebilir. Orijinalliklerini kaybetmemek için mobilya ve benzeri antika ürünlerin değiştirilmemesi önemlidir. Ek olarak, boya veya ana malzemesine zarar veren diğer işlemlerden geçmemelidir.

Call Now Button
WhatsApp Destek