Menü Kapat

Kategori: Pendik Antika Alanlar

Pendik Antika Alanlar

Pendik bölgesinde antika hizmetleri sunan firmamız, sektöründe önde gelen eski ürünleri satın almaktadır.

Pendik Antika Alan Yerler

Uygun bir yer bulmak için Pendik’deki antika eşyalar aramanıza etkili bir şekilde cevap vereceğiz. Güvenli bir derecelendirme ile antika alıp satıyoruz.

Pendik Antikacılar

Antika işlemeli yan duvarları ve ayakları olan antika koltuklar ve mobilyalar masrafları karşılığında satın alınmakta ve satılmaktadır. Antika Pendik mağazaları arayanlar için orijinal ve dayanıklı malzemeler satın alıyoruz. Evinizde kullandığınız veya uzun süre sakladığınız mobilyalardan kurtulmak istiyorsanız, antika satın alan Pendik firmamıza başvurabilirsiniz.

Pendik Antika Alım Satım

Antika mobilyalar sadece sandalyelerle sınırlı değildir. Vitrinler ve çeşitli dolaplar da bu alana dahil edilebilir. Örneğin, bir kafa yatağı bir örnek olabilir. Özel işlemeli ayakları ve yaldızlı nakış veya basit desenleri olan üst kısımları olan antika mobilyalar satılır ve diğerlerinden satın alınır.
Vitrinlerin ve mobilyaların antika özellikleri, ürünün kaç yaşında olduğu ile ilgilidir. Aşınmış ve hasar görmüşse maliyeti düşebilir. Orijinalliklerini kaybetmemek için mobilya ve benzeri antika ürünlerin değiştirilmemesi önemlidir. Ek olarak, boya veya ana malzemesine zarar veren diğer işlemlerden geçmemelidir.

Call Now Button
WhatsApp Destek