0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Pendik Antika Saat Varaklı Ayna Gümüşlük Alanlar

Pendik Antika Gümüşlük Alanlar

Uzun yıllar bozulmadan aynı formda günümüze kadar gelmiş olan antika eşyalar günümüzde antika severler tarafından yoğun ilgi ile karşılanmaktadır.

Gerekli olması durumunda Pendik antika gümüşlük alanlar hizmetimiz ile kullanmak istemediğiniz gümüşlükleri satın almaktayız. Dekorasyonda kullanım için özellikle tercih edilebilecek parçaları arasında yer almasının yanı sıra antika olması nedeni ile yoğun ilgi görebilecek parçalardan biridir. Bu nedenle mağazamızda gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar ile bu tarz eşyalarınızı satın alarak değer üzerinden ödeme yapmaktayız.

Güvenilir hizmet sunabilmek adına mağazamız uzun yıllardır gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarda gerekli hassasiyeti göstererek müşteri taleplerini karşılamaktadır. Duvar veya masa saati kullanımında Pendik antika saat alanlar olarak elden çıkartmaya ihtiyaç duyduğunuz modelleri satın almaktayız. Mağazamıza gelmeniz durumunda yapılacak olan incelemelerin ardından satmak istediğiniz eşyalar için uzman ekibimiz gerekli kontrolleri sağlayarak değerini belirlemektedir. Ait olduğu dönem ve aynı zamanda işçiliğinin yanı sıra kullanılan malzemeler değerini belirlerken etkili olmaktadır.

Antika Eşya Alım Satım

Antika severler ya da koleksiyoncular için bir araya getirmiş olduğumuz farklı parçaları mağazamızda satışa sunmaktayız. Bunun için Pendik antika varaklı ayna alanlar arasında gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalarda hassasiyetimizi koruyarak müşteri memnuniyeti esas almaktayız. Yapmış olduğumuz satın alma işlemleri sırasında nakit olarak ödemenizi gerçekleştirmekteyiz. Tamamen güvenilir hizmet almak isteyenler mağazamız ile iletişime geçerek yapacakları görüşmeler doğrultusunda taleplerini iletebilirler.

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir