0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Pendik Yağlı Boya Tablo Eski Kartpostal Alanlar

Pendik Eski Kartpostal Alanlar

Farklı duyguları ifade etmek ya da tebrik mesajları göndermek amacıyla kullanılan eski kartpostallar günümüzde özellikle nostalji amaçlı koleksiyoncular tarafından tercih edilmektedir.

Farklı desenler ile şekillendirilmiş olan kartpostallar için Pendik eski kartpostal alanlar olarak yapmış olduğumuz satın alma işlemleri ile birbirinden farklı seçenekleri bir araya getirmekteyiz. Eski zamanlarda satın alınmış olan kartpostalları satarak kazanca dönüştürmek isteyenler mağazamız ile yapacakları görüşmeler doğrultusunda taleplerini ileterek hizmet alabilirler.

Ekibimiz özellikle yapılacak olan satın alma işlemleri sırasında her parçanın değerine uygun şekilde fiyat belirlemektedir. Bu nedenle talep etmeniz halinde mağazamız içerisinde gerçekleştirilecek kontroller ile fiyatlar belirlenmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ile gerçekleştirmiş olduğumuz Pendik siyah beyaz kartpostal alanlar hizmetiyle saklamak da problem yaşadığınız ya da saklamak istemediğiniz eski kartpostalları satın alarak yeniden satışa sunmaktayız. Özellikle nostalji amaçlı tercih edilecek olan parçalar arasında yer almaktadır.

Antika Yağlı Boya Tablo Alanlar

Özel olarak hazırlanmış olan yağlı boya tablolar özellikle antika değerine sahip olması durumunda koleksiyoncuların büyük ilgisiyle karşılanmaktadır. Elinizde bu tarz parçalar bulunması halinde Pendik antika yağlı boya tablo alanlar hizmeti ile satın alma işlemini yaparak değeri üzerinden satın alınmasını sağlamaktayız. Yapılacak incelemeler sırasında tablonun hangi döneme ait olduğunun yanı sıra pek çok farklı ayrıntıya dikkat edilerek fiyatı belirlenmektedir. Ödemelerimiz nakit olarak teslimat sırasında yapılmaktadır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir