0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Sancaktepe Antika Baston Yatak Başı Terazi Alanlar

Sancaktepe Antika Terazi Alanlar

 

Sancaktepe antika terazi, antika baston ve antika yatak başı alım ve satımı yapan firmamızda birçok antika ürün bulunmaktadır.

Eskiden bir ölçü aleti olarak kullanılan teraziler günümüzde yerini hassas terazilere bırakmışlardır. Fakat eski teraziler hala önemini korumaktadır. Sancaktepe antika terazi alanlar arasında bulunan firmamız elinde birçok antika terazi bulunmaktadır. Bundan dolayı antika terazi almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek satın alabilirsiniz.

Eskiden ölçü birimi olarak kullanılan bu teraziler günümüzde ise dekorasyon amacı ile kullanılmaktadır. Aynı zamanda birçok farklı modeli bulunmaktadır. Bu terazilerin duvara monte edilen çeşitleri olduğu gibi bir zemine koyarak sergileyebileceğiniz veya farklı bir yere asarak kullanabileceğiniz farklı modelleri de bulunmaktadır. Kullanmak istediğiniz yere göre antika teraziler arasından seçim yapabilirsiniz.

Sancaktepe Antika Baston Alanlar

Antikaya düşkünlüğü olan kişilerin antika baston kullandıkları görülmektedir. Genelde kullanılan bu antika bastonların duvara asılarak kullanılan modelleri de vardır. Sancaktepe antika baston alanlar arasında olan firmamızda bu antika bastonların alım ve satımı yapılmaktadır.

Antika yatak başları antika yataklarla kullanılmaktadır. Eğer antika yatağınız için kullanacağınız bir antika yatak başı yoksa firmamızda farklı model ve renklerde birçok antika yatak başı vardır. Bununla birlikte antika yatak başınızı satarak değiştirmek istiyorsanız, firmamıza bu yatak başlarınızı satabilirsiniz. Sancaktepe antika yatak başı alanlar arasında olan firmamıza antika yatak başınızı satabilir veya antika yatak başı alabilirsiniz.

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button