0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Sancaktepe Antika Bakır Sini Alanlar

Sancaktepe Antika Tabak Şamdan Bakır Sini Alanlar

Birçok antika eşyanın alım ve satımını yapan firmamız, antika bakı sini, antika tabak ve antika şamdan gibi birçok farklı ürün satmaktadır.

Bakır siniler eskiden üzerinde yemek yemek için kullanılsa da günümüzde farklı sebeplerden dolayı kullanılabilmektedir. Sancaktepe antika bakır sini alanlar arasında olan firmamız, birçok bakır sini bulundurmakla birlikte bakır sini alımı da yapmaktadır. Kullanmak için bakır sini alacağınız gibi elinizde satmayı düşündüğünüz bakır sini varsa firmamıza satabilirsiniz.

Antika bakır siniler evde dekorasyon amacıyla kullanılabileceği gibi birçok restoranda hem dekorasyon amacıyla hem de sunum yapmak amacıyla antika bakır siniler kullanılmaktadır. Firmamız her türlü antika bakır sini alım ve satımı yapmaktadır.

Sancaktepe Antika Tabak Alanlar  

Firmamız her türlü antika eşya alım ve satımı ile birlikte antika tabak alım ve satımı da yapmaktadır. Eviniz veya restoranınız için antika tabak almak istiyorsanız firmamızda birçok farklı tarzda antika tabak bulunmaktadır. Sancaktepe antika tabak alanlar firmamıza uğrayarak antika tabak alabilirler. Bununla birlikte evinizde kullanmadığınız fakat bir türlü elden çıkaramadığınız antika tabaklar varsa firmamıza uğrayarak antika tabaklarınızı satabilirsiniz.

Antika şamdanlarda masaları süslemek için son  derece şık ürünlerdir. Özellikle evinizde antika farklı eşyalar bulunuyorsa antika şamdanlar bu eşyalarla son derece uyumlu olacaktır. Firmamızdan antika şamdan modellerine bakabileceğiniz gibi Sancaktepe antika şamdan alanlar arasında olan firmamıza antika şamdanlarınızı aynı zamanda satabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir