31 Temmuz 2019 Yazarı Onur Çetin Kapalı

Sancaktepe Plak Alanlar

Gramafonlar ilk çıktığında herkesin sahip olduğu plaklar VCD, DVD çalarlar çıktıktan sonra eski özelliğini kaybettiler. Plakların popülerliğini kaybetmesi ya da ekonomik nedenlerden dolayı birçok kişi plaklarını elden çıkarmanın yolunu arıyor. Ancak genelde plak alanlar bu alım işini mümkün olan en ucuz fiyata yaptıkları için plaklarını satanlar hak ettikleri parayı alamıyor. Plak alanlar arasında oldukça popüler olan firma ise tüm plak alımlarını piyasa koşullarında yapıyor.Plak satın alanlarsayesinde plaklarınızı gerçek değerinde satarak para kazanabilirsiniz. Plak satın alanlar plaklarınızın ücretlerini alım satım anında ödemektedir.

Antika Plaklar

Antika plaklar oldukça değerli plaklardır. Bu nedenle de antika olanlar çok yüksek fiyatlar ile satılabilir. Bu tip plakların yüksek fiyata satılması ise piyasada çok az bulunması nedeniyledir. Firma bu plakların alımı için uzmanlaşan çalışanları ile önce plakları incelemekte ve ardından da piyasa değerini belirlemektedir. Antika plak alanlar arasında en yüksek fiyatı vereceğini vadeden firmadan alışveriş yapan müşterilerin hepsi de yüzde yüz memnun olduklarını dile getiriyor. Antika plak alanlar olarak bilinen firmanın satış mağazası Sancaktepe’de bulunuyor.

Taş Plaklar

Kömürden üretilen taş plaklar oldukça hassas olmalarıyla dikkat çekiyor. Taş plak alanlar bu nedenle bu tip plakların zarar görmemiş olmasına dikkat ederler. Taş plak alanlar arasında bulunan firma da her türlü taş plağın alımını yapıyor.