0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Selimpaşa Antika Eski Mobilya Alanlar

Selimpaşa Antika Eski Mobilya Alanlar

Alanında öncü olarak bilinen Selimpaşa antika mobilya alan yerler firmamız işinde deneyimli ve yeterli bilgi birikimine sahip personel kadrosuyla hizmet verir.

Selimpaşa antika mobilya alan yerler arasında yıllardır hizmet veren firmamız sizlere aradığınız kalitede antikaları ve eski eşyaları sunar. Üstelik firmamızın hizmet kapsamı sadece satım ile sınırlı olmayıp bu alana yönelik alım faaliyetleri de gerçekleştirilir.

Selimpaşa Antika Mobilya Alan Yerler

Selimpaşa antika konusunda çok sayıda seçeneğe sahip olup hem dekoratif hem de ürün çeşitliliği bakımından müşterilerine geniş seçenekler sunar. Böylece firmamızdan dilediğiniz antika parçayı bulup satın alabilirsiniz. Bu parçalara dekorasyonlarınızda yer verebileceğiniz gibi dilerseniz koleksiyon amaçlı da kullanabilirsiniz.

Selimpaşa Eski Mobilya Çeşitleri

Selimpaşa eski mobilya alanlar firmamız içerisinde çok çeşitli parçalar bulabilirsiniz. Koltuktan sandalyeye, masadan tabloya kadar farklı parçalar bulabileceğiniz firmamıza doğrudan gelebileceğiniz gibi dilerseniz telefon üzerinden de bilgi alabilirsiniz. İrtibat bilgilerimizin detaylarına internet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Selimpaşa Antika Fiyatları

Selimpaşa eski eşya alanlar firmamız içerisinde yer alan her bir eşyanın fiyatı o eşyanın durumuna göre belirlenir. Özellikle antika parçalar için bakıldığında antika parça ne kadar eski ise o kadar değerlidir. Bu antika parçaların fiyatlarının doğru şekilde belirlenebilmesi için firmamız içerisinde işinde uzman personellerimiz hizmet verir. Benzer hizmet kalitesi eski eşya alım satımlarımız için de geçerlidir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir