Menü Kapat

Şile Antika Eşya Alanlar

Şile Antika Eşya Alanlar

Şile’de yaşıyor ve antika eşyalarınıza değerinde fiyat biçtirmek istiyorsanız Şile antika eşya alanlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Şile Antika Eşya Alan Kişi ve Kurumlar

Şile’de antika eşya alım ve satımı yapan pek çok antikacı bulunmaktadır. Özellikle çarşı ve antikacılar için özel olarak belirlenmiş pasajlarda iş gören antikacıların dışında daha farklı yerlerde çalışan antikacılar da mevcuttur. Antika eşyalarınıza fiyat biçmesi için güvenilir ve saygın bulduğunuz antikacılar ile iletişime geçebilirsiniz.

Antikaların Fiyatını Belirleyen Faktörler Nelerdir?

Antika eşyalara fiyat biçilmesinde en büyük role sahip faktörler şu şekildedir:

  1. Bulunma Sıklığı

Şile antika eşya alanlar fiyat biçerken öncelikle eşyanın bulunma sıklığı faktörüne dikkat ederler. Eğer bir eşya çok sık bulunabilir nitelikte ise daha az fiyat biçerken, daha az bulunan ve tek olan eşyalara oldukça yüksek fiyatlar biçmektedir.

  1. Eşyanın Kime Ait Olduğu

Antika eşyaların değerini belirlerken diğer bir dikkat edilen nokta eşyanın kime ait olduğu faktörüdür. Eğer eşya ünlü devlet adamlarına ve sanatçılarına aitse fiyatı çok daha yüksek olmaktadır. Örneğin, Sultan II. Mahmut’a ait bir sandalyenin fiyatı oldukça yüksek olacaktır.

  1. Eşyanın Yaşı

Bir eşya ne kadar eskiyse antika sektöründe o kadar değerlidir. Bu nedenle, antikacıların fiyat biçerken önem verdikleri diğer bir nokta eşyanın yaşıdır.

Elinizdeki eşyaların değerini ölçerek siz tam bir fiyat biçmesi için Şile antika eşya alanlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Posted in İstanbul Antika Alan Yerler Antikacı Dükkanı Antika Alanlar

Related Posts

Call Now Button
WhatsApp Destek