0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Şile Antika Sandık Alanlar

Şile Antika Sandık Takunya Elbise Alanlar

Geçmişten günümüze çok çeşitli amaçlarla kullanılan sandıklara bir de antika özelliğinin eklenmesi onları daha çok ilgi görür hale getirir. Şile antika sandık alanlar size çeşitli sandık modellerini sunar.

Şile antika sandık alanlar firmamız küçük, büyük, sade, işlemeli ya da bunun gibi çok çeşitli detaylara sahip pek çok sandık modelini bir arada gösterir. Bu sandıkları ev dekorasyonunuzda kullanacağınız gibi çeşitli boyutlarıyla koleksiyon olarak da birleştirebilirsiniz. Dekorasyon amacıyla satın alınan sandıklarda bir de antika özelliğinin olması evinizin havasını tamamen değiştirecek ve tüm ilginin sandığa çekilmesini sağlayacaktır. Hele bir de işlemeli ve oymalı özel tasarım antika sandıklar alıyorsanız diğer aksesuarları az tutmanızda yarar vardır.

Şile Antika Takunya Ve Elbise

Elbise ve takunyalarda antika özelliğinin olması onları daha da ilgi görür hale getirir. Özellikle antika takunya modelleri ev dekorasyonunda da sıklıkla kullanılan parçalar arasında yer alır. Şile antika takunya alanlar firmamız sizlere farkı desen ve görünümde değişik takunya modellerini bir arada sunar. Benzer durum antika elbiseler içi de geçerlidir. Eski dönemlere ait elbiselerde gösterişin ve el işçiliğinin ağırlıkta olması onları daha göz alıcı hale getirir. Günümüzde bu tarz parçalar koleksiyon amacıyla da tercih edilir. Bunların hepsini bir arda görebilmek için Şile antika elbise alanlar firmamız uzun yıllardan bu yana sizler için hizmet vermektedir.

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir