0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Tuzla Amfi ve Pikap Alanlar

Farklı ekipmanlar üzerinden müzik dinlemek isteyenler için eski pikaplar satın alınarak mağaza içerisinde yeniden satışa sunulmaktadır.

Kaliteli ve güvenilir hizmet almak isteyenler için özellikle tuzla pikap alanlar arasında gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar dahilinde mağaza her talebinizi karşılayarak belirlenecek fiyatlar üzerinden satın alma işlemi yapılmasını sağlamaktadır. Plak dinlemek isteyenler için tercih edilecek olan pikaplar konusunda özellikleri bakımından değişecek olan modeller için belirlenecek olan fiyatlar tamamen değerine uygun şekilde hesaplanmaktadır.

Özellikle müzik severler için gerçekleştirilen çalışmalarda tuzla eski amfi alan yerler arasında bulunan mağaza göstermiş olduğu hassasiyeti sayesinde güvenilir hizmetin adresi olarak taleplerinizi karşılamaktadır. Detaylı şekilde yapılacak olan görüşmeler sayesinde uzman ekip tarafından yapılan incelemeler ile belirlenecek fiyat seçenekleri üzerinden satın alma işlemi yapılmaktadır. Her ürünün değerine uygun fiyatlar belirlenmektedir. Bu sayede kullanıcılar özellikle kullanmadıkları ya da satarak kazanca dönüştürmek istedikleri parçaları için mağaza ile yapacakları görüşmeler dahilinde en iyi fiyat seçenekleri üzerinden hizmet alabilirler.

45 lik plak

Tuzla Pikap Alan Yerler

Tuzlada hizmet almak isteyenler mağaza ile yapacakları görüşmeler dahilinde taleplerini iletebilirler. Ayrıntılı şekilde yapılacak görüşmelerin ardından tuzla antika amfi alanlar hizmetleri kapsamında yapılacak olan incelemeler dahilinde belirlenen fiyat seçenekleri onaylamanız durumunda kısa sürede satın alma işlemleri tamamlamaktadır. Belirlenecek olan fiyat seçeneklerini kabul etmeniz durumunda nakit ödeme ile satın alma işlemi tamamlanmaktadır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button