0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.

Tuzla Eski Kartpostal Alanlar

Tuzla Yağlı Boya Tablo Eski Kartpostal Alanlar

Geçmiş zamanlarda sıkça kullanılan ve artık antika olarak sayılabilecek kartpostalların satın alındığı Tuzla eski kartpostal alanlar olarak elinizdeki değerli kartpostalları değerlerinden alıyoruz.

Kartpostallar geçmişte insanların birbirleri ile iletişim kurabilmeleri için kullanılırdı. Uzaklardaki sevdiklerinize istediğiniz zaman satın alabileceğiniz kartpostalların arka kısımlarına istediğiniz notu yazarak gönderir ve bu şekilde onları unutmadığınızı da gösterebilirdiniz. Ya da gezdiğiniz ülkelerden, şehirlerden, turistik yerlerden yine sevdiklerinize gönderebileceğiniz kartpostallar ile mükemmel bir anı vermiş olurdunuz. Bu şekilde sıkça kullanıldığından dolayı çoğu evde bulunabilecek eski kartpostalların satın alınması işlemini bizimle birlikte gerçekleştirebilirsiniz.

Siyah Beyaz Kartpostallar

Renkli basımlarının yanı sıra daha eski zamanlarda kartpostallar siyah beyaz olarak basılırlardı. Zamanın teknolojik şartlarına göre düzenlenen bu kartpostalların satışları da sıkça yapılmaktadır. Tuzla siyah beyaz kartpostal alanlar olarak elinizde bulunan ve satmak istediğiniz kartpostallarınızı değerleri üzerinden satın alabiliyoruz.

Yağlı Boya Tablo Alanlar

Antika olarak ve özellikle ünlü ressamların paletlerinden çıkmış olan yağlı boya tablolar antikalar arasında en çok maddi gelir getirenlerdendir. Bu nedenle özellikle çok eski dönemlerden gelen bu eserler sürekli olarak satılmaktadır. Hem evlerinde ya da iş yerlerinde kullanmak isteyenler hem de koleksiyonlarına katmak isteyenler tarafından sürekli olarak talep edilmektedir. Alanında uzman ekiplerimiz sayesinde bizlere getireceğiniz tablolarınız değerlerinden satın alınabilecektir. Tuzla antika yağlı boya tablo alanlar olarak antikalarınızı bize göstermeden kesinlikle satmayın.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button