0531 981 01 90 Antika Eşyalarınız Plaklarınız Kitaplarınız Osmanlı Objeleriniz Adresinizden Alınır.
Menü Kapat

Üsküdar İpek Halı Antika Eşya Alanlar

Üsküdar İpek Halı Antika Eşya Alanlar

Üsküdar İpek Halı Alanlar

İpek halı modelleri asaletin zenginliğin simgesi olarak bilinmektedir. 1950 yılında Kayseri ve yöresinde başlayan bu süreç günümüze kadar gelebilmeyi başarmıştır.

Elinizde ipek halınız bulunuyorsa ve bu modelleri satarak değerlendirmeyi düşünüyorsanız Üsküdar antika ipek halı alanlarfirmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Bizlerden fiyat almadan karar vermemenizi tavsiye ediyoruz. İpek halı alımı konusunda buradan en iyi fiyat garantisini veriyoruz.Geçmiş zamanlardan bu yana ipek tüm ülkelerin vazgeçilmez dokuma hammaddesi olarak yer almaktadır.

Antika Eşya Alımı

Üsküdar antika eşya alanlar konusunda Türkiye’nin her noktasında alım gerçekleştiriyoruz. Koleksiyon olarak yer alan yada eski kullanılmayan antika özelliği olan ürünlerinize en doğru fiyatları sunarak bu alışverişten kazançlı çıkmanıza yardımcı oluyoruz.

Alım ve satım işlemleri gibi ticari alanlarda ön planlarda bulunan firmamız sahip olduğunuz antika eşyaları değerlendirme noktasında başarısına devam etmektedir. Firmamız yer alan uzmanlar en doğru değerleme işlemini sunmaktadır.

Her eşya antika değerinde olmamasının yanında tarihi eser niteliği taşıyan çok eksi eşyalarda antika olarak geçmemektedir. Özellikle toprak altından çıkacak olan eşyalar antika değeri taşımamaktadır. Bu ürünler tarihi eserlerdir. Antikaların zamanında de kıymetli ürünler olması bu zamanda da kıymetini daha fazla arttırmaktadır. Üsküdar ilçesi üzerinde satmak istediğiniz tüm antika modellerinizi değerinde alımını yapıyoruz. Sizde iletişim numaralarımızı arayarak sahip olduğunuz antikalarınızın resimlerini whatsapp üzerinden gönderebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Üsküdar antika alanlar kısa sürede sizlere fiyat teklifi verecektir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button